Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek zagranicznych – The Walt Disney Company w trendzie wzrostowym

Skomentuj artykuł
© Satur73 - stock.adobe.com

Analityk techniczny Janusz Grabowski podjął się analizy spółek z USA podczas trwającej hossy. W zestawieniu znalazły się spółki: Meta Platforms Inc., The Walt Disney Company, Arista Networks Inc., Citigroup Inc., a także Netflix Inc.

Arista Networks Inc. – NYSE

Notowania Arista Networks Inc znajdują się w trendzie wzrostowym. Emitent publikuje lepsze od oczekiwanych wyniki finansowe. Dzięki temu w okresach publikacji wynikowej pojawia się znacznie wyższy wolumen. Wygląda na to, że kontynuacja trajektorii wzrostowej jest tu bazowym scenariuszem. Od dołu kurs wspiera średnia MA50. Poziomy wsparć w krótkim terminie to 263,57 $ oraz 263,60 $. Kurs nie powinien mocniej cofnąć w korekcie jeśli aktualny scenariusz techniczny ma być kontynuowany. Oporem dla wzrostów jest poziom 293,76 $. W ostatnim czasie obserwujemy także wzrost wolumenu podczas trwającej krótkoterminowej konsolidacji. Może być to sygnał pod zbieranie się popytu do przebicia wspomnianych okolic oporu.

 

Arista Networks Inc. – analiza wykresu, interwał dzienny

Arista Networks Inc. – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie