Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – PCC Rokita z domknięciem luki spadkowej

Skomentuj artykuł
© Lubo Ivanko - stock.adobe.com

Analityk techniczny Janusz Grabowski podjął się analizy 5 spółek z polskiego parkietu, w zestawieniu znalazły się spółki notowane na GPW. PCC Rokita, Boś, Votum, Budimex, a także PEKAO.

BOŚ

Notowania Banku Boś są w mocnym trendzie wzrostowym. Wczorajsza sesja pozwala sądzić, że byki chcą szybko zakończyć korektę, która sprowadziła notowania w okolice 13,42 zł. W tym miejscu popyt ponownie przejął pałeczkę i doszło do wyprowadzenia kontry. Obecnie oporem dla wzrostów będą okolice 18 zł, czyli ostatni lokalny szczyt. Natomiast przy przebiciu wspomnianego szczytu górą kurs mógłby ruszyć w kierunku 19,92 zł, gdzie przebiega jeden z historycznych oporów dla wzrostów. Krótkoterminowym wsparciem są okolice wspomnianego ostatniego lokalnego dołka czyli 13,42 zł. Gdyby doszło do ich przebicia to kolejnymi są 12,88 zł i 11,70 zł. Warto jednocześnie wspomnieć o bardzo wysokim poziomie wolumeny w ostatnim czasie. Wygląda na to, że byki mają szansę do realizacji dalszej zwyżki cenowej.

 

BOŚ – analiza wykresu, interwał dzienny

BOŚ – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie