Chat with us, powered by LiveChat

Bezpłatny webinar: Jak inwestować aktywnie na pasywnym instrumencie, czyli strategia Portfela Technicznego na Beta ETF-ach

© Abdulmoizjaangda - stock.adobe.com

Zapis webinaru edukacyjnego Przemysława Smolińskiego i Emila Łobodzińskiego, który odbył się we wtorek, 14 listopada o godz. 11:00.

 

Jak inwestować aktywnie na pasywnym instrumencie, czyli strategia Portfela Technicznego na Beta ETF-ach

🗓 wtorek, 14 listopada 🕚 11:00

 

 

Webinar poprowadzili:

 

Przemysław SmolińskiPrzemysław Smoliński

Analityk techniczny z ponad 20-letnim doświadczeniem rynkowym, zatrudniony w Biurze Maklerskim PKO Banku Polskiego od 2006 r. Autor licznych komentarzy i artykułów prasowych, wielokrotny prelegent na konferencjach dotyczących rynków kapitałowych, laureat nagród w konkursach Reautersa, niezmiennie w Top 3 rankingu Gazety Parkiet od początku jego istnienia oraz trzykrotny finalista rankingów brytyjskiego magazynu The Technical Analyst. W 2020 r. podwójny zwycięzca rankingów Parkietu - wybrany przez zarządzających na najlepszego analityka technicznego roku oraz pierwsza pozycja w Technicznym Portfelu Parkietu z ponad 175% zyskiem. W 2021 r. zdobył nagrodę Byki i Niedźwiedzie w kategorii „Analityk Roku”. Pierwszy i jedyny analityk w Polsce z tytułem MFTA przyznawanym przez Międzynarodową Organizację Analityków Technicznych IFTA.

 

Dr Emil Łobodziński, CFADr Emil Łobodziński, CFA

Menedżer Zespołu Doradztwa Inwestycyjnego i Analiz Technicznych, BM PKO BP.
Od 16 lat związany z rynkiem kapitałowym jako analityk i zarządzający portfelami. Ekspert w dziedzinie rynków finansowych, w szczególności analizy spółek, zarządzaniu portfelem oraz funduszy inwestycyjnych. Doświadczenie praktyczne zdobywał pracując zarówno w Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych jak i w Domu Maklerskim. Aktualnie pracuje w BM PKO BP, gdzie odpowiada za doradztwo inwestycyjne i portfele modelowe.
W ramach działalności edukacyjnej jest stałym komentatorem rynku finansowego w prasie, telewizji i radiu. Swoją wiedzą dzieli się uczestnicząc w wielu konferencjach finansowych i innych wydarzeniach organizowanych przez podmioty rynku finansowego. Jest absolwentem oraz stałym współpracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego

Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego kieruje swoją ofertę zarówno do inwestorów indywidulanych jak i instytucjonalnych – krajowych oraz zagranicznych. Powstało w 1991 roku, jako jedno z pierwszych biur maklerskich w Polsce.

 

Co zapewnia Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego?

  • rachunek inwestycyjny (dla uczniów i studentów prowadzony na specjalnych warunkach)
  • profesjonalny serwis transakcyjny PKO Supermakler
  • powiązanie rachunku inwestycyjnego z rachunkiem bankowym w PKO Banku Polskim
  • dostęp do transakcji na rynkach zagranicznych
  • doradztwo inwestycyjne, oparte na Portfelach modelowych
  • konta Super IKE, IKE Obligacje – indywidualne konto emerytalne lub Konto IKZE-Obligacje
  • możliwości zakupu obligacji skarbowych.

 

O naszej pozycji na rynku świadczą liczne nagrody i tytuły, m.in.:

  • Dom Maklerski 2022 – nagroda przyznana przez kapitułę złożoną z dziennikarzy i redaktorów „Parkietu”
  • Broker Roku 2022 – nagroda przyznana przez GPW w Warszawie S.A.
  • W Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów (OBI 2022) nasz rachunek inwestycyjny został uznany za najlepszy rachunek na polskim rynku.


Więcej informacji: Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie