Chat with us, powered by LiveChat

Techniczny przegląd branżowy – 11 bit studios na istotnym wsparciu długoterminowym

Skomentuj artykuł
Źródło: www.thewitcher.com

W ramach cotygodniowego przeglądu branżowego, tym razem Analityk techniczny – Tomasz Skolimowski, wziął na warsztat wykresy spółek z branży gamingowej, w tym 11 bit studios, Huuuge, CD Projekt oraz CI Games.

11 bit studios

Sytuacja długoterminowa spółki w ostatnim czasie nieco się komplikuje. Pod koniec października pojawił się pierwszy sygnał ostrzegający przed możliwością zmiany pozytywnego sentymentu, którym było przełamanie zielonej linii trendu. W bieżącym tygodniu notowania ponownie zeszły do najbliższego wsparcia w rejonach 600 zł, gdzie przebiega teraz główna linia obrony przed rozwinięciem przeceny. Jeśli podaż trwale zepchnie wycenę poniżej 600 zł to otworzy sobie drogę do następnego wsparcia zlokalizowanego przy 460 zł. Po drodze do przebicia będzie też jeszcze średnia MA200 z interwału tygodniowego, stanowiąca wsparcie dynamiczne, na którym w przeszłości dochodziło do punktów zwrotnych.
Natomiast w przypadku wyprowadzenia fali wzrostowej z obecnych poziomów pierwsze trudności mogą wystąpić w rejonie oporu średnioterminowego na 620 zł. Jego ewentualne pokonanie umożliwi powrót powyżej zielonej linii trendu i kolejny atak na strefę podażową przy 675 zł.

 

11 bit studios – analiza wykresu, interwał dzienny

11 bit studios – analiza wykresu, interwał dzienny

Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

 

11 bit studios – analiza wykresu, interwał tygodniowy

11 bit studios – analiza wykresu, interwał tygodniowy

Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Tomasz Skolimowski, analityk techniczny Tomasz Skolimowski, analityk techniczny

Absolwent WAT w Warszawie. Zawodowo związany z branżą IT, gdzie pracował jako PM. Od ponad 10 lat pasjonat rynków kapitałowych oraz inwestor giełdowy. Zwolennik analizy technicznej z uwzględnieniem wyznaczania stref popytu oraz podaży. W swoich analizach często stosuje także formacje harmoniczne i strefy Fibonacciego. Aktywnie inwestuje na GPW zarówno krótko- jak i długoterminowo. Poza inwestycjami interesuje się sportem oraz nowymi technologiami.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie