Chat with us, powered by LiveChat

Zapis webinaru: Jak zyskownie inwestować w nieruchomości za granicą

© luzitanija - stock.adobe.com

Zapis webinaru edukacyjnego Dawida Gutkowskiego, który odbył się w środę, 18 października o godz. 18:00.

 

Jak zyskownie inwestować w nieruchomości za granicą

 

Plan webinaru:

  1. Poznasz wiedzę ekspercką na temat inwestowania w nieruchomości w Hiszpanii, w szczególności, trendów cenowych, prawa nieruchomościowego, lokalizacji i typów nieruchomości.
  2. Porady i strategie inwestycyjne: przedstawimy praktyczne wskazówki i strategie dotyczące inwestowania w nieruchomości w Hiszpanii. Dowiesz się, jakie są najlepsze sposoby inwestowania, jak minimalizować ryzyko i jak maksymalizować zwroty z inwestycji.
  3. Hiszpania to zdecydowanie inny rynek wiele rzeczy jest „kontrintuicyjnych” w porównaniu z polskim rynkiem nieruchomości – omówimy jak nie popełnić błędów nowicjusza.
  4. Najbardziej zyskowne lokalizacje i rodzaje nieruchomości – które nieruchomości maja najwyższe ROI.
  5. Poznanie procedur i regulacji: Zakup nieruchomości za granicą może być skomplikowane z powodu różnic kulturowych i prawnych. Omówimy jak bezpiecznie i bezproblemowo kupić nieruchomość w Hiszpanii, jak ją wynająć.
  6. Rynek pierwotny czy wtórny, kilka mieszkań tanich czy jedno luksusowe? Jaka strategie inwestowania wybrać. Co daje większą stopę zwrotu.

 

 

Webinar poprowadził

 

Dawid GutkowskiDawid Gutkowski

Od 22 lat działa na rynku jako przedsiębiorca w branży turystycznej, sprzedaży bezpośredniej, suplementów diety. Od 13 lat zawodowy inwestor na rynku nieruchomości, z zespołem zrealizował ponad 2000 transakcji, jest właścicielem dużego biur nieruchomości w Poznaniu, hurtowym fliperem ponad 100 realizacji oraz deweloperem 120 lokali oddanych 254 w realizacji. Od 3 lat poprzez markę Rentier Life Club inwestuje i pomaga inwestorom nabywać nieruchomości na rynkach zagranicznych głównie w Hiszpanii.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie