Chat with us, powered by LiveChat

Daytrading Praktycznie – nowe szkolenie online Pawła Szczepanika oraz 300 zł zniżki dla członków SII

10 października br. rozpoczęła się rejestracja na szkolenie Daytrading Praktycznie – nowy kurs online opracowany przez Pawła Szczepanika – maklera, inwestora i analityka z ponad 30-letnim doświadczeniem rynkowym.

 

Rejestracja na szkolenie trwać będzie do niedzieli 15 października br., do godziny 23:59 czasu polskiego.

 

Daytrading Praktycznie to internetowy kurs, w którym uczymy się handlowania na wykresach 5 i 15 minutowych w kierunku ramy godzinowej i dziennej.

 

Kurs ma charakter praktyczny i warsztatowy. Symulacje świeca po świecy oraz przegląd zagrań m.in. na następujących instrumentach: US100, US500, US30, DAX40, AUDUSD, GBPUSD, GBPJPY, EURUSD, USDJPY. Minimum teorii, maksimum praktyki.

 

Kurs Daytrading Praktycznie to m.in.:

 • handel na CFD i platformach realnych
 • symulacje inwestycyjne za okres wrzesień 2023
 • daytrading maksymalnie 2 godziny dziennie
 • transakcje z nocowaniem na pozycji dla nie mających czasu
 • konkretne formacje i setupy
 • prostota

 

Wybrane zagadnienia omawiane podczas kursu:

 • kluczowe poziomy
 • strefy popytu i podaży
 • poziomy wsparcia i oporu
 • wybicie struktury
 • grabienie płynności
 • transakcje w ramie 5-15-H-D (od 5 minut do dziennej)
 • konkretne formacje i setupy

 

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się
z ofertą szkolenia

 

Jeżeli poszukujesz praktycznej wiedzy o daytradingu to szkolenie online Daytrading Praktycznie powinno Cię zainteresować. Pamiętaj, że na szkolenie otrzymujesz 15-dniową gwarancję satysfakcji (szczegóły w ofercie). Pamiętaj także , że rejestracja trwać będzie tylko do niedzieli, 15 października br. do godziny 23:59 czasu polskiego.

 

 

Paweł Szczepanik
Paweł Szczepanik – prowadzący szkolenie online - jest maklerem z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego, doktorem nauk ekonomicznych. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada ponad 30-lat praktyki rynkowej ze wskazaniem na akcje i indeksy akcyjne. Specjalista giełdowy (uprawnienie nadawane przez GPW), inwestowanie na rachunki instytucji finansowych oraz klientów (powyżej 500 tys. zł).


Paweł Szczepanik to także wielokrotny wykładowca podczas konferencji Wall Street i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju. Był również prelegentem wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego.

 

Kod zniżkowy 300 zł dla aktywnych członków SII

Aktywnym członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje specjalny kod zniżkowy, który można wykorzystać w czasie rejestracji na szkolenie online. Ten kod uprawnia do zniżki w wysokości 300 zł od standardowej ceny szkolenia.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie