Chat with us, powered by LiveChat

Gdzie są obecnie rynki i dokąd zmierzają – analiza i ocena bieżącej sytuacji na rynkach finansowych [LSG 2023]

Zapis ostatniego webinaru z cyklu Letniej Szkoły Giełdowej. Webinar poprowadził Marcin Brendota, Menedżer ds. Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. 

 

Letnia Szkoła Giełdowa on-line to wspólny projekt edukacyjny Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Fundacji GPW, skierowany do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku akcji, obligacji, ETF, czy też finansami osobistymi.


Projekt składa się z 10 webinarów on-line, a udział w każdym z nich jest bezpłatny (każdy webinar jest dostępny bezpłatnie w dniu wydarzenia oraz przez kolejne 7 dni od jego zakończenia).

Gdzie są obecnie rynki i dokąd zmierzają – analiza i ocena bieżącej sytuacji na rynkach finansowych

  • Ocena bieżącej sytuacji rynkowej
  • Co dalej na głównych rynkach akcji, wyniki finansowe i prognozy makro
  • Rynek długu i perspektywy stóp procentowych

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie