Chat with us, powered by LiveChat

Najczęstsze błędy początkującego inwestora giełdowego. Jak ich unikać? [LSG 2023]

Zapis dziewiątego webinaru z cyklu Letniej Szkoły Giełdowej. Webinar poprowadziła Eliza Dąbrowska, Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego Noble Securities S.A.

 

Letnia Szkoła Giełdowa on-line to wspólny projekt edukacyjny Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Fundacji GPW, skierowany do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku akcji, obligacji, ETF, czy też finansami osobistymi.


Projekt składa się z 10 webinarów on-line, a udział w każdym z nich jest bezpłatny (każdy webinar jest dostępny bezpłatnie w dniu wydarzenia oraz przez kolejne 7 dni od jego zakończenia).

 

Więcej informacji o Letniej Szkole Giełdowej on-line 2023 oraz możliwość zapisu na pozostałe webinary znajdziesz na stronie projektu.

Najczęstsze błędy początkującego inwestora giełdowego. Jak ich unikać?

  • Emocje na rynku w czasie hossy i bessy
  • Nasze skłonności i najczęstsze błędy.
  • Elementy sukcesu inwestycyjnego.
  • Planowanie lepsze niż prognozowanie.
  • Strategia, jeszcze raz strategia.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie