Chat with us, powered by LiveChat

Zarządzanie ryzykiem, stratą oraz zyskiem w inwestycjach giełdowych [LSG 2023]

Zapis szóstego webinaru z cyklu Letniej Szkoły Giełdowej. Webinar poprowadził Przemysław Staniszewski, analityk fundamentalny.

 

Letnia Szkoła Giełdowa on-line to wspólny projekt edukacyjny Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Fundacji GPW, skierowany do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku akcji, obligacji, ETF, czy też finansami osobistymi.


Projekt składa się z 10 webinarów on-line, a udział w każdym z nich jest bezpłatny (każdy webinar jest dostępny bezpłatnie w dniu wydarzenia oraz przez kolejne 7 dni od jego zakończenia).

 

Więcej informacji o Letniej Szkole Giełdowej on-line 2023 oraz możliwość zapisu na pozostałe webinary znajdziesz na stronie projektu.

Zarządzanie ryzykiem, stratą oraz zyskiem w inwestycjach giełdowych

  • Strategia inwestycyjna, a ryzyko
  • Istota stosunku Risk:Reward – teoria a praktyka
  • Stop Loss i Take profit – czy i jak stosować – chciwość vs strach
  • Ile spółek w portfelu - dlaczego warto kontrolować wielkość pozycji w portfelu
  • Dywersyfikacja - św. Graal czy przekleństwo rynkowych stóp zwrotu

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie