Chat with us, powered by LiveChat

Inwestowanie w ETF-y, czyli zasady wyboru, dywersyfikacji i zarządzania portfelem [LSG 2023]

Zapis czwartego webinaru z cyklu Letniej Szkoły Giełdowej. Webinar poprowadził Mateusz Mucha, Doradca Inwestycyjny Beta Securities Poland.

 

Letnia Szkoła Giełdowa on-line to wspólny projekt edukacyjny Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Fundacji GPW, skierowany do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku akcji, obligacji, ETF, czy też finansami osobistymi.


Projekt składa się z 10 webinarów on-line, a udział w każdym z nich jest bezpłatny (każdy webinar jest dostępny bezpłatnie w dniu wydarzenia oraz przez kolejne 7 dni od jego zakończenia).

 

Więcej informacji o Letniej Szkole Giełdowej on-line 2023 oraz możliwość zapisu na pozostałe webinary znajdziesz na stronie projektu.

Inwestowanie w ETF-y, czyli zasady wyboru, dywersyfikacji i zarządzania portfelem

  • Wprowadzenie do ETF-ów: czym są ETF-y (Exchange Traded Funds), rodzaje, zalety i wady
  • Zasady wyboru ETF-ów: kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze ETF-ów.
  • Dywersyfikacja portfela: Dowiemy się, dlaczego dywersyfikacja jest istotna dla inwestorów i jak ETF-y mogą pomóc w osiągnięciu tego celu.
  • Zarządzanie portfelem ETF: praktyczne wskazówki, aspekty, jak alokacja aktywów, rebalansowanie, wykonywanie zleceń.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie