Chat with us, powered by LiveChat

Finanse osobiste, czyli od czego zacząć oszczędzanie i inwestowanie [LSG 2023]

Skomentuj artykuł

Zapis drugiego webinaru z cyklu Letniej Szkoły Giełdowej. Webinar poprowadziła Dorota Sierakowska, Finansistka, inwestorka, przedsiębiorczyni, analityczka surowcowa w Domu Maklerskim BOŚ.

 

Letnia Szkoła Giełdowa on-line to wspólny projekt edukacyjny Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Fundacji GPW, skierowany do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku akcji, obligacji, ETF, czy też finansami osobistymi.


Projekt składa się z 10 webinarów on-line, a udział w każdym z nich jest bezpłatny (każdy webinar jest dostępny bezpłatnie w dniu wydarzenia oraz przez kolejne 7 dni od jego zakończenia).

 

Więcej informacji o Letniej Szkole Giełdowej on-line 2023 oraz możliwość zapisu na pozostałe webinary znajdziesz na stronie projektu.

 

Finanse osobiste, czyli od czego zacząć oszczędzanie i inwestowanie i jak mądrze oraz skutecznie to robić?

  • Jak uporządkować swój budżet domowy, aby dobrze przygotować go pod inwestycje
  • Jakie są 3 główne kategorie prostego budżetu i jak do nich podejść, aby dbać o finanse i o swój rozwój
  • Czym jest teoria 3 portfeli i jak ją zastosować w praktyce
  • Jak budować i inwestować poduszkę finansową
  • Jak umiejętnie budować długoterminowy portfel inwestycyjny

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie