Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Datawalk kontynuuje dystrybucję

Skomentuj artykuł
© Your123 - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Mostostal Zabrze, Datawalk, Agora, Asseco SEE, a także R22.

R22

Notowania spółki R22 znajdują się w trendzie wzrostowym. Niedawno doszło do przebicia poziomu ATH, przypadającego na 61 zł, po czym kurs kontynuował zwyżkę, do okolic 74,80 zł. W tym miejscu popyt osłabł. Oscylatory obecnie zmierzają do dołu, wchodząc w odczyt neutralny. Możliwe, że notowania przejdą do krótkoterminowej korekty, wówczas pierwszego wsparcia należałoby się spodziewać w okolicach 67,40 zł, zaś kolejnego na poziomie 61 zł. Od dołu pod kursem przebiega średnia MA50, która również może stanowić krótkoterminowe wsparcie. Dopiero w przypadku przebicia dołem poziomu 61 zł, scenariusz techniczny mógłby być negatywny. Wówczas mogłoby to zanegować trwający od okolic listopada 2022 trend wzrostowy. Na tą chwilę jednak, to kontynuacja wzrostów jest bazowym scenariuszem, choć wakacyjne zmniejszone obroty mogą sprzyjać korekcie.

 

R22 – analiza wykresu, interwał dzienny

R22 – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie