Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 4️⃣ wykresów spółek zagranicznych – akumulacja na wykresie akcji Conctinental

Skomentuj artykuł
Źródło: conti.prowly.com

Analityk techniczny SII, Janusz Grabowski przygotował na dziś zestawienie 5 spółek zagranicznych notowanych w Europie, a także w USA. Wśród nich znalazły się: Continental, Merck KGaA, AB Inbev, a także Sofina.

Continental AG O.N. – XETR

W trendzie bocznym znajdują się notowania spółki Continental. Kurs spółki oponiarskiej znajduje się także pod presją podaży, mimo iż w ostatnim czasie dwa razy wyniki finansowe spółki opublikowane były powyżej rynkowego konsensusu. Mimo wysokiej podaży widać także słupki akumulacyjne na taśmie wolumenu. Scenariusz jest na tą chwilę nierozstrzygnięty. Opór dla wzrostów znajduje się na poziomie 68,66 EUR, zaś kolejny w strefie okolic 74.74 EUR. Gdyby doszło do przebicia tych poziomów, mogłaby otworzyć się droga w kierunku 84 EUR. Z uwagi na obecną podaż należy brać też pod uwagę scenariusz negatywny, w którym mocniejsze wsparcie wydają się stanowić okolice 58,80 EUR. W przypadku przebicia dołem kolejne wsparcie znajduje się na poziomie 53,60 EUR.

 

Continental AG O.N. – analiza wykresu, interwał dzienny

Continental AG O.N. – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie