Chat with us, powered by LiveChat

WallStreet 27. Święto inwestorów indywidualnych w Karpaczu

28.05.2023 11:25

Konferencja WallStreet 27 stała się faktem! Od 26 do 28 maja Karpacz stał się prawdziwą stolicą polskiego rynku kapitałowego, w której spotkali się inwestorzy indywidualni, przedstawiciele spółek oraz instytucji.

 

Program konferencji WallStreet 27, dostępny na stronie www.wallstreet.org.pl, był wypełniony po brzegi. Konferencja rozpoczęła się w piątek o 09:00, zakończyła zaś w niedzielę o 11:00. Dwa i pół dnia konferencji WallStreet27 obfitowało w wykłady, debaty i prezentacje na rozmaite tematy, które zainteresują zarówno doświadczonych inwestorów, jak i osoby stawiające pierwsze kroki. Przede wszystkim jednak WallStreet 27 to okazja do bezpośredniego spotkania polskiego środowiska inwestorskiego.

 

– To największa WallStreet w historii. Jeszcze nigdy nie mieliśmy tylu uczestników. Widać, że inwestorzy chcą się spotykać i chcą osobiście rozmawiać z przedstawicielami spółek i rynkowych instytucji – komentuje Michał Masłowski, wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

🟢 Doniesienia z Karpacza publikowane były także na Twitterze, pod hasztagiem #WallStreet27

🔵 Relację na żywo z WallStreet 27 prowadził także Bankier.pl

W tym roku po raz pierwszy po pandemicznej przerwie do programu WallStreet wróciły targi Twoje Inwestycje. Przy stoiskach można było spotkać przedstawicieli wielu spółek oraz instytucji, uzyskać odpowiedź na pytania, a także zgarnąć unikalne gadżety. Wystawcy przygotowali także wirtualne stoiska, z którymi zapoznać można się na stronie www.wallstreet.org.pl/wirtualne-stoiska/.

 

Nie samym inwestowaniem człowiek żyje, więc na WallStreet nie zabrakło także dodatkowych atrakcji. W piątkowy wieczór odbyła się uroczysta gala, w trakcie której ogłoszone zostały wyniki plebiscytu Herosi Rynku Kapitałowego. Po piątkowej gali i kolacji odbędą się aż dwa występy muzyczne – zagrali dla nas Patrycja Markowska oraz zespół AudioFeels. Z kolei w sobotę odbył się poranny bieg charytatywny oraz wieczorna plenerowa kolacja.

 

📝🎥W kolejnych dniach będziemy publikować liczne materiały z WallStreet 27. Odwiedzajcie SII.org.pl oraz obserwujcie nasze media społecznościowe.

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie