Chat with us, powered by LiveChat

Wyniki Grupy TIM po I kwartale 2023 r.

Temat czatu: Wyniki Grupy TIM po I kwartale 2023 r.

Data: czwartek, 1 czerwca, godz. 9:30 

 

 

 

Więcej:

Prezentacja: Podsumowanie wyników za I kw. 2023 r.

 

Na pytania inwestorów odpowiedzą:

  

Piotr NosalPiotr Nosal
Członek Zarządu (od 2019 r.) i dyrektor handlowy (od 2018 r.) TIM SA.
W TIM SA od 2007 r., m.in. na stanowiskach zastępcy kierownika Działu Wsparcia Sprzedażu i zastępcy dyrektora zakupów.


Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2017 r. słuchacz studiów podyplomowych Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył także studia podyplomowe „Skuteczny Menadżer Nowoczesnej Firmy” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

 

Poza pełnieniem funkcji w Zarządzie TIM-u jest Członkiem Rady Nadzorczej 3LP SA z siedzibą w Siechnicach.

 

Piotr TokarczukPiotr Tokarczuk
Od 2017 r. Członek Zarządu i dyrektor finansowy TIM SA.

Menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania finansami, w tym m.in. zarządzania płynnością, rynków finansowych, budżetowania, kontrolingu i optymalizacji kosztowej w przedsiębiorstwach polskich i międzynarodowych. W latach 2007-2017 Dyrektor Naczelny ds. Finansów KGHM Polska Miedź SA.
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydział Zarządzania i Informatyki. Ukończył również studia podyplomowe: Międzynarodowe Standardy Rachunkowości, SGH w Warszawie oraz E&Y Academy of Business oraz KGHM Executive Academy, IMD Business School w Lozannie oraz US Colorado School of Mines.

 

Poza pełnieniem funkcji w Zarządzie TIM-u jest Członkiem Rady Nadzorczej 3LP SA z siedzibą w Siechnicach.

TIM SA

TIM SA prowadzi największą platformę e-commerce B2B w Polsce TIM.pl, jest też największym (pod względem przychodów ze sprzedaży) dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce (dane serwisu RynekElektryczny.pl).

 

Centrala TIM SA znajduje się we Wrocławiu, gdzie spółka powstała w 1987 r. Od 1998 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na podstawie wyboru 100 analityków giełdowych, doradców inwestycyjnych i zarządzających, reprezentujących domy i biura maklerskie, fundusze emerytalne i inwestycyjne, TIM znalazł się na 2. miejscu głównego zestawienia rankingu Giełdowa Spółka Roku 2020, organizowanego przez redakcję „Pulsu Biznesu”. TIM ma też na koncie wiele innych nagród i wyróżnień, m.in. e-Commerce Polska awards 2022, Dyrektor e-Commerce Roku 2022, Złote Spinacze 2022 i Diamenty Forbesa 2023.

 

20 kwietnia 2023 r. FEGA & Schmitt Elektrogroßhandel GmbH – podmiot z międzynarodowej Grupy Würth – ogłosił wezwanie do sprzedaży wszystkich wyemitowanych przez TIM SA akcji, po 50,69 zł za akcję. Jeszcze w marcu 2023 r. najwięksi akcjonariusze i kluczowi menedżerowie TIM-u, reprezentujący łącznie ok. 42% ogólnej liczby akcji w kapitale zakładowym i ogólnej liczby głosów w TIM SA, podpisali umowy ze spółką FEGA & Schmitt Elektrogroßhandel GmbH, w których zobowiązali się do złożenia zapisów na planowane wezwanie. Zapisy do sprzedaży akcji przyjmowane będą do 4 lipca 2023 r.

 

Więcej o TIM SA i Grupie Kapitałowej TIM na www.timsa.pl

  

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie