Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: Bezpłatny webinar – Gaming na polskiej giełdzie

Skomentuj artykuł

W czwartek 20 kwietnia o godzinie 19.00 zapraszamy na bezpłatny webinar „Gaming na polskiej giełdzie”, organizowany przez księgarnię giełdową maklerska.pl, który poprowadzą Paweł Sugalski i dr Rafał Janik. 

 

Agenda webinaru:

  • Czy gaming lokalny jest drogi?
  • Jakie wyzwania czekają gamedev w 2023?
  • Czy jedna udana gra jest w stanie zmienić wszystko?
  • Dlaczego zgrany zespół może być wart miliony?
  • Analiza wybranych spółek z sektora gier.

 

Podczas wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań za pośrednictwem czatu.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale w celu zagwarantowania sobie miejsca należy się zarejestrować.

 

Zapisz się

O prezenterach

Paweł SugalskiPaweł Sugalski jest pomysłodawcą pierwszego w Polsce funduszu poświęconego sektorowi gier: Rockbridge Gier i Innowacji, który osiągnął w 2020 r. stopę zwrotu na poziomie 69%, deklasując wszystkie fundusze inwestujące w Polsce.

 

Autor publikacji „Gaming na giełdzie”.

Dr Rafał JanikDr Rafał Janik autor książek, artykułów oraz twórca narzędzi dydaktycznych poświęconych rynkom finansowym i ekonomii. Jest członkiem rady nadzorczej jednego z notowanych na NewConnect deweloperów gier komputerowych.

 

Autor dwóch tomów „Książki o inwestowaniu”.

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie