Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: DAX Praktycznie – szkolenie online Pawła Szczepanika oraz 400 zł zniżki dla członków SII

18 kwietnia br. rozpoczęła się rejestracja na szkolenie DAX Praktycznie – kurs online opracowany przez Pawła Szczepanika – maklera, inwestora i analityka z blisko 30-letnim doświadczeniem rynkowym.

 

Rejestracja na szkolenie trwać będzie do niedzieli 23 kwietnia br., do godziny 23:59 czasu polskiego.

 

Szkolenie online DAX Praktycznie to 14 modułów, na które składa się 65 lekcji w formacie wideo. Dostęp do kursu uzyskujesz na rok.

 

Najważniejsze elementy kursu DAX Praktycznie to:

  • transakcje na DAX, SP500, Nasdaq100
  • rama 5 min. – 60 min. – dzienna - tygodniowa
  • handel na CFD i platformach realnych
  • symulacje inwestycyjne za okres 2014 – 2023
  • analiza sentymentu, reakcje na wiadomości
  • daytrading maksymalnie 2 godziny dziennie
  • transakcje z nocowaniem na pozycji dla nie mających czasu
  • formacje i setupy
  • prostota – dwie średnie na wykresie

 

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą szkolenia oraz do obejrzenia filmu omawiającego 5 istotnych punktów w daytradingu.

 

Jeżeli poszukujesz praktycznej wiedzy o tradingu na DAX to szkolenie online DAX Praktycznie powinno Cię zainteresować. Pamiętaj, że na szkolenie otrzymujesz 15-dniową gwarancję satysfakcji (szczegóły w ofercie). Pamiętaj także , że rejestracja trwać będzie tylko do niedzieli, 23 kwietnia br.

 

Sprawdź ofertę uczestnictwa
w szkoleniu online DAX Praktycznie

 

 

Paweł Szczepanik – prowadzący szkolenie online – jest maklerem z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego, doktorem nauk ekonomicznych. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada blisko 30 lat praktyki rynkowej ze wskazaniem na akcje i indeksy akcyjne. Specjalista giełdowy (uprawnienie nadawane przez GPW), inwestowanie na rachunki instytucji finansowych oraz klientów (powyżej 500 tys. zł).


Paweł Szczepanik to także wielokrotny wykładowca podczas konferencji Wall Street i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju. Był również prelegentem wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego.

Kod zniżkowy 400 zł dla aktywnych członków SII

Aktywnym członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje specjalny kod zniżkowy, który można wykorzystać w czasie rejestracji na szkolenie online. Ten kod uprawnia do zniżki w wysokości 400 zł od standardowej ceny szkolenia.

 

Kod rabatowy jest dostępny poniżej dla członków SII, z aktualnie wykupioną składką członkowską, po zalogowaniu:

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie