Chat with us, powered by LiveChat

Nowa rozszerzona edycja kursu online „Psychologia Inwestowania” oraz nowy kurs online „Inwestowanie w kryptowaluty” już dostępne w sprzedaży

Skomentuj artykuł

Najlepszą inwestycją jest inwestycja w edukację!

 

Tak jak obiecaliśmy, nie zwalniamy tempa i mamy dla Was aż dwa nowe kursy online, których jesteśmy współorganizatorami.

 

Ogłaszamy sprzedaż nowej edycji kursu online  „Psychologia Inwestowania” autorstwa Grzegorza Zalewskiego, a także kursu  „Inwestowanie w kryptowaluty” autorstwa Tomasza Waszczyka.

 

Sprawdź czy te kursy są dla Ciebie:

 

🧠 💡 Psychologia Inwestowania  Jeśli chcesz inwestować bezpiecznie i zgodnie z sobą, korzystając z doświadczenia innych i badań nad finansami behawioralnymi. Druga edycja kursu: Nowe moduły, bonusy i kilkugodzinne warsztaty z psychologiem.

   

Szczegóły kursu psychologia

 

Inwestowanie w kryptowaluty  Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa i rozwija się rynek cyfrowych aktywów oraz technologia stojąca za kryptowalutami.

 

Dowiedz się więcej o kursie krypto

 

 

Dowiedz się, w jaki sposób wykorzystać świadomość ograniczeń psychologicznych do bycia skutecznym i odpowiedzialnym inwestorem oraz jak inwestować bezpiecznie w kryptowaluty!

 

Do każdego kursu przygotowaliśmy dla Was bonusy, a kursy będą stale rozwijane. W przypadku nabycia kursów dostęp ich rozszerzonych i zaktualizowanych wersji w przyszłości jest już zupełnie darmowy.

 

W ramach kursu  „Psychologia Inwestowania” otrzymasz nieograniczony dostęp do blisko 12 godzin nagrań oraz warsztaty z psychologiem, a w przypadku kursu „Inwestowanie w kryptowaluty” do blisko 8 godzin oraz mnóstwo materiałów dodatkowych. Tylko praktyczna i aktualna wiedza oparta o doświadczenie, a nie teorię.

  

Członkowie SII mogą kupić oba kursy taniej nawet o łącznie 200 zł!

Specjalne kody zniżkowe są dostępne w profilu Moje Konto po zalogowaniu na stronie www.sii.org.pl oraz zostały wysłane mailowo.

 

 

Kup kurs „Inwestowanie w kryptowaluty” 

 

 

 Kup kurs „Psychologia Inwestowania”  

 

 

Czas na Twoją inwestycję!
Sięgnij po wiedzę, która zaprocentuje w przyszłości

 

Jesteśmy pewni, że kursy spełnią Twoje oczekiwania. Ale jeśli tak się nie stanie, to zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów. Bez warunków. Wystarczy, że napiszesz maila. ZERO ryzyka!

 

Nie jesteś jeszcze naszym członkiem? Sprawdź, jak to zrobić. Czekają na Ciebie liczne korzyści. Inwestujesz raz – zyskujesz wielokrotnie!

 

Dołącz do SII

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie