Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Playway po mocnym wybiciu

Skomentuj artykuł
Źródło: playway.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Wielton, Pekabex, Playway, CD Projekt oraz Toya.

Pekabex

W bardzo ciekawym miejscu znajdują się notowania spółki Pekabex. Kurs odbił od okolic 11 zł, po czym doszło do mocnego wybicia średniej MA50. Odbyło się to z mocnym poparciem wolumenu. Następnie kurs przebił świecą wzrostową średnią MA200 i w ten sposób doszło do starcia z oporem na poziomie 15,00 zł. Ostatecznie na tą chwilę wygrywają byki, które ulokowały kurs powyżej wspomnianego oporu. Wygląda na to, że średnioterminowym zasięgiem dla wzrostów mogą okazać się poziomy 17,35 zł oraz 18,90 zł. Scenariusz techniczny na tą chwilę wygląda optymistycznie, natomiast wsparcia należy się spodziewać w okolicach 12,55 zł i niżej od 11,65 zł do 11 zł.

 

Pekabex – analiza wykresu, interwał dzienny

Pekabex – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

   

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie