Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – Prawdopodobne wybicie konsolidacji na Ten Square Games

Skomentuj artykuł
Źródło: tensquaregames.com

Analityk Techniczny SII Janusz Grabowski przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Ten Square Games, STS Holding, Forte, Onde oraz Inter Cars.

Ten Square Games

Nie sposób nie wspomnieć o kursie spółki Ten Square Games, która podczas wczorajszej sesji zanotowała wzrost o 21,41%, po publikacji raportu kwartalnego. Dzień zakończył się świecą białą marubozu w okolicach kluczowego oporu jakim jest strefa 127,00 zł – 129,40 zł. Dochodzi tutaj prawdopodobnie do wybicia konsolidacji która miała miejsce od maja 2022 i tym samym notowania mają szansę przejść do trendu wzrostowego. Warto wspomnieć także o istotnym wolumenie na trwającym wybiciu. Oporem dla wzrostów może być zbliżający się poziom 129,40 zł, a po wybiciu tego poziomu celem krótkoterminowym dla byków może okazać się 163,60 zł. Przed kursem także opór ważnej średniej MA200. W przypadku realizacji negatywnego scenariusza, wsparcia należy upatrywać w okolicach 111,80 zł, a niżej w okolicach 92,20 zł, czyli na dnie konsolidacji.

 

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał dzienny

Ten Square Games – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

   

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie