Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: XII Konferencja Rada Nadzorcza – 21 listopada 2022 r.

Skomentuj artykuł

Zapraszamy do udziału w XII Konferencji Rada Nadzorcza. Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest partnerem wspierającym wydarzenia.

 

 

🗓️ 21 listopada 🕙 10:00 (online)

 🗓️ 21 listopada 🕝14:30 Sala Notowań GPW (stacjonarnie)

 

Konferencja Rada Nadzorcza to pierwszoplanowe wydarzenie w Polsce poświęcone praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych.

 

Motyw przewodni XII Konferencji Rada Nadzorcza: Co czeka rady nadzorcze w 2023 roku?

 

Omówione zostaną zagadnienia związane z praktycznym funkcjonowaniem rad nadzorczych i komitetów audytu, nowelizacją KSH, ESG oraz sprawozdawczością finansową i audytem.

 

Tegoroczna 12. edycja Konferencji Rada Nadzorcza odbędzie się dwuetapowo:

 

➡ W sesji porannej – w formule online – uczestnicy Konferencji będą mieli okazję wysłuchać prelekcji w obszarach związanych z funkcjonowaniem rad nadzorczych.
Rozpoczęcie sesji online planowane jest na godz. 10.00. Udział w sesji online nie wymaga żadnej rejestracji. Link do wydarzenia będzie dostępny na stronie KonferencjaRN.pl oraz NadzorKorporacyjny.pl

 

➡ W sesji popołudniowej – która odbędzie się w Sali Notowań GPW – odbędzie się debata na temat wyzwań dla rad nadzorczych na 2023 rok, a także poznamy laureata wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance 2022”.
Rozpoczęcie sesji w Sali Notowań GPW planowane jest na godz. 14.30. Udział w popołudniowej części Konferencji Rada Nadzorcza będzie możliwy tylko za imiennym zaproszeniem.

 

PROGRAM I REJESTRACJA

 

 

Podczas spotkania wystąpi Michał Masłowski, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych:

 

Michał Masłowski

 

Inwestorzy indywidualni w radach nadzorczych

 

 
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie