Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ ciekawych wykresów spółek z GPW – JR Holding wchodzi w trend wzrostowy

Skomentuj artykuł
© Phongphan Supphakank - stock.adobe.com

Analityk Techniczny SII przygotował zestawienie ciekawych spółek notowanych na GPW. W zestawieniu znalazły się spółki: Erbud, One More Level, JR Holding, Amica oraz Atal.

Erbud

W ostatnim czasie bardzo ciekawie wyglądają notowania spółki Erbud. Kurs znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym, trwającym od lipca 2021. Wygląda jednak na to, że byki mogą podjąć rękawicę, bowiem kurs odbił od istotnego wsparcia okolic 23,35 zł wyrysowując ładną świecę wzrostową. Piątkowa sesja zakończyła się wzrostem o 10,30 %. Świeca przecięła średnią kroczącą MA50, jednak jedynie górną częścią. Do wygenerowania sygnału brakuje wyjścia ponad średnią. Wówczas taki sygnał mógłby sprowadzić do gry większą ilość popytu. Na tą chwilę warto mieć na uwadze wsparcie okolic 23,35 zł, a w przypadku wybicia dołem podaż mogłaby rozpędzić przecenę w kierunku 18,00 zł. Natomiast gdyby zwyżka cenowa poprowadzona była dalej, to zasięgiem krótkoterminowym dla wzrostów może okazać się strefa na lekko przed 31,30 zł. Jej wybicie górą dałoby szansę do gry półkę cenową wyżej, gdzie oporem jest 36,85 zł.

 

Erbud – analiza wykresu, interwał dzienny

Erbud – analiza wykresu, interwał dzienny

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com.

   

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie