Chat with us, powered by LiveChat

Prezentacja wyników finansowych SFD S.A. za 2 kwartał 2022 r.

Temat webinaru: Prezentacja wyników finansowych SFD S.A. za 2 kwartał 2022 r.

Data: czwartek, 25 sierpnia, godz. 11:00 

 

Webinar inwestorski SFD

 

Więcej:

Prezentacja inwestorska SFD S.A.: 2 kwartał 2022

 

Na pytania inwestorów odpowiedzieli:

 

Mateusz Pazdan, Prezes Zarządu Bartosz Kogut, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych Przemysław Kwiatkowski, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych i Administracyjnych Rafał Zakrzewski, Wiceprezes Zarządu ds. Przychodów.
Mateusz Pazdan
Prezes Zarządu
Bartosz Kogut
Wiceprezes Zarządu
ds. Operacyjnych
Przemysław Kwiatkowski
Wiceprezes Zarządu
ds. Finansowych i Administracyjnych
Rafał Zakrzewski
Wiceprezes Zarządu
ds. Przychodów

O spółce

SFD S.A. zajmuje się handlem odżywkami, suplementami diety, żywnością dietetyczną, akcesoriami sportowymi, a także sprzedaż usług reklamowych i płatnych planów treningowych oraz dietetycznych. W Polsce jest liderem e-commerce w kategorii odżywek i suplementów diety.

 

SFD S.A. jest spółką technologiczną pod względem wykorzystywania kanałów sprzedaży i powiązania ich z logistyką. Spółka posiada największy w Polsce sklep internetowy z suplementami i odżywkami, a także sklepy internetowe w Czechach i Rumunii oraz na Słowacji, Węgrzech. W Polsce, pod szyldem SFD działają 92 sklepy stacjonarne. Spółka jest właścicielem takich marek jak ALLNUTRITION, SFD NUTRITION, ALLDEYNN. Akcje Spółki notowane są na NewConnect od 2011r. i planowane jest przeniesienie jej notowań na Rynek Główny. Od wielu lat Spółka realizuje politykę wypłat dywidendy na poziomie przynajmniej 20% zysku netto. Obecnie Spółka wdraża plan internacjonalizacji – implementuje swój model sprzedaży na kolejnych rynkach geograficznych.

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie