Chat with us, powered by LiveChat

Kurs analizy technicznej: trend, wsparcia i opory (1/13)

Kurs analizy technicznej to doskonała okazja do tego, aby rozpocząć przygodę z tym rodzajem analizy lub poprawić swoje umiejętności, podpatrując wieloletniego praktyka. W pierwszej części kursu, Janusz Grabowski omówił podstawowe pojęcia, które powinien znać każdy „technik”.

 

W pierwszej z sześciu części kursu, Janusz Grabowski, analityk techniczny SII, omówił na praktycznych przykładach z GPW, zagadnienia dotyczące trendu, a także wsparć i oporów, pokazując elementy analizy stanowiące absolutną podstawę, którą musi znać każdy „technik”.

 

Wyjaśnione zostało m.in. które momenty z punktu widzenia tych kluczowych aspektów analizy technicznej, powinny stanowić moment wejścia oraz wyjścia z inwestycji, fazy kształtowania się trendu oraz jak je interpretować. Janusz Grabowski pokazał też w jaki sposób należy poprawnie konstruować i odpowiednio prowadzić linie na wykresach, by skuteczność analizy była jak najwyższa, a konkluzje z niej płynące jak najlepszej jakości.

 

Zachęcamy do obejrzenia zapisu webinaru i kontynuowanie kursu razem z nami!

 

 

Janusz Grabowski, analityk

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie