Chat with us, powered by LiveChat

Analiza 5️⃣ wykresów spółek zagranicznych (15.03.2022) – retest wybicia na Ubisoft

Skomentuj artykuł

Analityk techniczny SII bierze dziś pod lupę ciekawe z punktu widzenia techniki wykresy spółek zagranicznych: Alibaba Group, Ubisoft, Apple, Li Auto Inc. i Spotify Technology.

 

Alibaba Group Holdings Ltd. (NYSE)

W silnym trendzie spadkowym znajduje się spółka Alibaba Group. Warto zauważyć, że od ostatniej analizy spółki, jej kurs wybił dołem wsparcie okolic 86,54 $ i wszystko wskazuje na to, że zmierza w kierunku kolejnego wsparcia ulokowanego na poziomie 73,52 $. Jeśli to wsparcie również zostanie wybite dołem należy spodziewać się rozpędzenia podaży w kierunku historycznych minimów cenowych na kursie spółki. Wsparciami wówczas będą poziomy: 59,54 $ oraz 57,24 $. Jeśli natomiast doszłoby do jakiegoś odwrotu, w którym byki przejęłyby pałeczkę należałoby mieć na uwadze najbliższe opory dla wzrostów na poziomach: 86,54 $, 108,70 $, 130 $.

 

Alibaba Group – analiza wykresu, interwał dzienny

 

 Źródło: opracowanie własne na podstawie wykresu wygenerowanego w serwisie pl.tradingview.com

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Autor artykułu

 

Janusz Grabowski, analityk techniczny Janusz Grabowski, analityk techniczny

Absolwent Politechniki Białostockiej najpierw na kierunku politologia, a następnie zarządzanie przedsiębiorstwem. Przedsiębiorca branży e-commerce. Od wielu lat związany z rynkami finansowymi, jako pasjonat i inwestor indywidualny. Miłośnik stosowania analizy technicznej. Bardzo aktywny na twitterze. Prowadząc tam konto pod pseudonimem JanoGra dzięki swojemu zamiłowaniu i merytorycznym wypowiedziom osiągnął duża popularność w krótkim czasie.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie