Chat with us, powered by LiveChat

Zapis wideo webinaru analitycznego „Plus 100%” – Omówienie Portfela SII oraz ciekawych spółek (20.01.2022)

Skomentuj artykuł

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem wideo webinaru analitycznego z dnia 20 stycznia 2022 roku. Jest on dostępny wyłącznie dla członków SII na poziomie rozszerzonym.

 

🗓 czwartek, 20 stycznia ⏰ 14:00

 

 Przypominamy, że ramach projektu webinarów analitycznych, od początku 2022 r., co 2 tygodnie realizowane będą webinary analityczne "Plus 100%", podczas których Adrian Mackiewicz, Główny Analityk SII będzie omawiał sytuację spółek z Portfela SII, a ponadto podczas webinarów omawiane będą spółki monitorowane przez Analityka SII, w tym także potencjalne przyszłe inwestycje portfelowe.

 

W pozostałych dwóch tygodniach każdego miesiąca, naprzemiennie, webinar analityczny będą prowadzić Piotr Neidek, Analityk Biura Maklerskiego mBanku oraz Janusz Grabowski (JanoGra), Ekspert współpracujący z SII. Podczas tych webinarów analitycy omówią sytuację techniczną na rynkach, a także przeanalizują wybrane przez siebie walory. Podczas tych webinarów Członkowie SII mają również możliwość zgłoszenia do analizy wykresów spółek, a analitycy na żywo będzie je analizowali.

 

W trakcie webinaru:

 

  • Omówiliśmy spółki i zmiany w Portfelu SII,
  • Odnieśliśmy się m.in. do spółek Kruk, Pepco, Vigo System, XTB.

 

Webinar poprowadził Adrian Mackiewicz, główny analityk Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. 

 

Poniżej znajduje się link do zapisu wideo webinaru, dostępny dla członków SII na poziomie rozszerzonym po zalogowaniu w serwisie www.sii.org.pl.

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie