Chat with us, powered by LiveChat

Inwestowanie w kruszce fizyczne z Mennicą Polską i SII. Zapis webinaru tylko dla członków SII

© fergregory - stock.adobe.com

Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego o kruszce ma głęboki sens nie tylko w czasach dynamicznych zmian. Kto powinien się nimi zainteresować, jaki kapitał trzeba mieć na start i o czym warto pamiętać, by zyskać – o tym opowiedział ekspert Mennicy Polskiej, jedynej w Polsce i jednej z najnowocześniejszych mennic na świecie.

 

Uczestnicy spotkania mogli liczyć na dużo wartościowej wiedzy, niezależnie od tego, czy w swoim portfelu mają już kruszcze, czy dopiero to rozważają.

 

Inwestowanie w kruszce fizyczne z Mennicą Polską i SII

 

  • jakie są zalety inwestycji w metale szlachetne
  • dlaczego złoto trzyma wartość w czasie i co to tak naprawdę oznacza
  • czy lepiej kupić złote monety bulionowe czy może sztabki złota
  • jak można zyskać inwestując w złoto z SII i Mennicą Polską

 

 

Zapis webinaru znajduje się poniżej

Dostępny wyłącznie dla członków SII (poziom podstawowy i rozszerzony)

 

Nie jesteś członkiem SII? Twoje członkostwo straciło ważność?
Dołącz do nas lub opłać ponownie składkę, zyskaj dostęp do webinarów i wiele więcej

 

 

Webinar poprowadził

 

 

Łukasz Drop, Zastępca Dyrektora Działu Produktów Inwestycyjnych w Mennicy Polskiej SA

Łukasz Drop
Zastępca Dyrektora Działu Produktów Inwestycyjnych w Mennicy Polskiej SA

Ekonomista z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku kapitałowym. Ekspert w zakresie inwestycji alternatywnych bazujących na kruszcach (złoto, srebro, brylanty). Od blisko 14 lat związany zawodowo z Mennicą Polską, aktualnie jako Zastępca Dyrektora Działu Produktów Inwestycyjnych. Ceniony za szeroką ekspertyzę oraz zaangażowanie w edukację obecnych i przyszłych beneficjentów lokaty kapitału w kruszce.

 

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie (specjalizacja: Handel Zagraniczny i Gospodarka Światowa) oraz podyplomowych studiów „Zintegrowane Systemy Klasy ERPII do Zarządzania Nowoczesnym Przedsiębiorstwem – Microsoft Dynamics Navision” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie