Chat with us, powered by LiveChat

SII poleca: TopTrader – nowe praktyczne szkolenie online Pawła Szczepanika i 300 zł zniżki dla członków SII

© whyframeshot - stock.adobe.com

Tylko do niedzieli, 25 kwietnia br. trwają zapisy na nowe szkolenie online Pawła Szczepanika.


TopTrader to spójna strategia inwestycyjna, sposób poruszania się po rynku. Handlujemy na wykończenie struktury. Jeden układ do handlu. Kurs zawiera 7 modułów, na które składa się 28 lekcji.

Struktura szkolenia składa się z trzech wyodrębnionych obszarów:

 1. Część teoretyczna – 6.5 godziny
 2. Przegląd wykresów 2020-2021 – 3 godziny, 350 slajdów
 3. Symulacja dynamiczna – trening sytuacyjny, handel na migającym wykresie, brak ukrytych, handel na migającym wykresie, brak ukrytych fragmentów wykresu, trening sytuacyjny, 5.5 godziny

Wybrane zagadnienia szkolenia TopTrader to:

 • handel na wykończenie struktury
 • kupowanie korekt w trendzie wzrostowym
 • skuteczność ponad 66% ( testy historyczne w wariancie od sygnału do sygnału)
 • na każdym rynku i w każdej ramie czasowej;
 • wskaźnikowa identyfikacja momentu rozpoczęcia analizy;
 • formacje i setupy zwiększające prawdopodobieństwo udanych zagrań;
 • kupowanie w punkt oraz z potwierdzenia;
 • znaczenie martwej strefy oraz przestawianie stop loss na zero;

Dlaczego kurs nazywa sięw TopTrader?

TopTrader to kurs traderski. Otwieramy pozycję, zamykamy ją na targecie i szukamy nowej okazji inwestycyjnej. TopTrader to m.in. nauczenie się słuchania rynków i nie narzucania im własnej woli. Kluczem jest potrzeba konsekwencji. Należy handlować przy użyciu spójnej metodologii i przestrzegać określonej strategii handlowej. Punkt wyjścia jest następujący. Najpierw minimalizacja ryzyka, a dopiero następnie dążenie do maksymalizacji zysków. Dany układ do zagrania po zdefiniowaniu, skontrolowaniu ryzyka oraz przestawieniu stop loss na zero. Jest wiele strategii na rynku, jest wiele schematów. Natomiast zauważmy, że potrzebujemy tylko JEDNEJ dobrej strategii, aby poruszać się po rynku. I dlatego ten kurs nazywa się TopTrader, bo jest taką strategią.

 


Rejestracja na szkolenie trwa do niedzieli, 25 kwietnia br., do godziny 23:59 czasu polskiego.

Sprawdź ofertę uczestnictwa w szkoleniu online


 

Paweł Szczepanik prowadzący szkolenie online – jest maklerem z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego, doktorem nauk ekonomicznych. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania oraz cotygodniowe omówienia rynku online. Posiada ponad 25-lat praktyki rynkowej ze wskazaniem na akcje i indeksy akcyjne. Specjalista giełdowy (uprawnienie nadawane przez GPW), inwestowanie na rachunki instytucji finansowych oraz klientów (powyżej 500 tys. zł).

 

Paweł Szczepanik to także wielokrotny wykładowca podczas konferencji Wall Street i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju.

 

Kod zniżkowy 300 zł dla aktywnych członków SII

Aktywnym członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje specjalny kod zniżkowy, który można wykorzystać w czasie rejestracji na szkolenie online. Ten kod uprawnia do zniżki w wysokości 300 zł od standardowej ceny szkolenia.

 

Kod rabatowy jest dostępny poniżej dla członków SII, z aktualnie wykupioną składką członkowską, po zalogowaniu:

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie