Chat with us, powered by LiveChat

SII Poleca: DAX Praktycznie – szkolenie online Pawła Szczepanika oraz 610 zł zniżki dla członków SII

13 lipca br. rozpoczęła się rejestracja na szkolenie DAX Praktycznie – kurs online opracowany przez Pawła Szczepanika – maklera, inwestora i analityka z ponad 25-letnim doświadczeniem rynkowym.


Rejestracja na szkolenie trwać będzie przez 7 najbliższych dni, do niedzieli 19 lipca br.


Szkolenie online DAX Praktycznie to 5 modułów, na które składa się 29 lekcji w formacie wideo. Dostęp do kursu uzyskujesz na rok.


Najważniejsze elementy kursu DAX Praktycznie to:

  • handel bez dźwigni finansowej, traktujemy DAX jak akcje
  • konkretne formacje i setupy w części teoretycznej
  • symulacja inwestycyjna za okres styczeń – czerwiec 2020 roku w części praktycznej (9 godzin materiału, wykresy 5-15-30-60 minutowe -D-W)
  • transakcje w ramie intraday, dziennej oraz tygodniowej
  • transakcje z nocowaniem i bez nocowania na pozycji
  • symulacja na DAX na dniach i tygodniach za okres 2018 – 2020 (2.5 roku z DAX dzień po dniu)
  • kurs trwa około 15 godzin, z czego 11 godzin to warsztaty praktyczne w postaci symulacji inwestycyjnej wraz z zawieraniem transakcji, ustawianiem stop lossów itd.


Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą szkolenia.


Jeżeli poszukujesz praktycznej wiedzy o tradingu na DAX to szkolenie online DAX Praktycznie powinno Cię zainteresować. Pamiętaj, że na szkolenie otrzymujesz 15-dniową gwarancję satysfakcji (szczegóły w ofercie). Pamiętaj także , że rejestracja trwać będzie tylko do niedzieli, 19 lipca br.


Sprawdź ofertę uczestnictwa w szkoleniu online DAX Praktycznie

Rejestracja na szkolenie trwać będzie przez 7 najbliższych dni, do niedzieli 19 lipca br.

 

 

Paweł Szczepanik - prowadzący szkolenie online – jest maklerem z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego, doktorem nauk ekonomicznych. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada ponad 25-lat praktyki rynkowej ze wskazaniem na akcje i indeksy akcyjne. Specjalista giełdowy (uprawnienie nadawane przez GPW), inwestowanie na rachunki instytucji finansowych oraz klientów (powyżej 500 tys. zł).


Paweł Szczepanik to także wielokrotny wykładowca podczas konferencji Wall Street i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju. Był również prelegentem wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego.

 

Kod zniżkowy 610 zł dla aktywnych członków SII

Aktywnym członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje specjalny kod zniżkowy, który można wykorzystać w czasie rejestracji na szkolenie online. Ten kod uprawnia do zniżki w wysokości 610 zł od standardowej ceny szkolenia.

 

Kod rabatowy jest dostępny poniżej dla członków SII, z aktualnie wykupioną składką członkowską, po zalogowaniu:

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie