Chat with us, powered by LiveChat

SII Poleca: Oferta promocyjna dla nowych Klientów NS „Sprawdź NaS”

Dom maklerski Noble Securities (NS) tnie prowizje dla nowych Klientów! Osoby, które otworzą rachunek maklerski w NS do 30 września 2020 r. mogą do końca bieżącego roku korzystać z obniżonej stawki prowizji od zrealizowanych zleceń na akcjach. 

 

Prowizję w wysokości jedynie 0,17% min. 5 zł, klient zapłaci od zlecenia złożonego za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej NS Mobile, zaś 0,38% min. 5 zł od zrealizowanego zlecenia złożonego osobiście bądź telefonicznie.


Dodatkowo osoba, która otworzy rachunek maklerski w NS i przetransferuje swoje aktywa z innego biura czy domu maklerskiego, otrzyma zwrot do 100 % poniesionych kosztów transferu.


Noble Securities nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium.


NOWOŚĆ! Od 1 czerwca 2020 r. nowi Klienci Noble Securities mogą otworzyć rachunek maklerski bez wychodzenia z domu i korzystania z usług kuriera. Podpisanie umowy może odbywać się całkowicie on-line. Sposób ten zdecydowanie skraca proces otwarcia rachunku.


Więcej na www.noblesecurities.pl

 

 

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument na stronie internetowej www.noblesecurities.pl w zakładce O Nas I Regulacje I Rachunek Maklerski. Regulamin Promocji dostępny jest na Stronie Internetowej Promocji: noblesecurities.pl/lp2/sprawdz-nas. Inwestowanie na rynku kapitałowym jest ryzykowne. Materiał jest chroniony prawem autorskim. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie