Chat with us, powered by LiveChat

SII Poleca: Skuteczne Strategie Świecowe – praktyczne szkolenie online Pawła Szczepanika i 300 zł zniżki dla członków SII

Skomentuj artykuł

Skuteczne Strategie Świecowe to internetowe szkolenie, które przeznaczone jest dla każdego inwestora: zarówno początkującego, średnio-zaawansowanego jak i zaawansowanego, który jest zainteresowany skutecznym inwestowaniem w akcje i indeksy akcyjne w oparciu o formacje świecowe i wskaźniki (głównie średnie ruchome). Kurs  zawiera 7 modułów, na które składa się 36 lekcji.

 

Najważniejsze setupy i formacje w Skutecznych Strategiach Świecowych to:

  • setup strukturalny i jego negacja;
  • handel wokół świecy informacyjnej;
  • RGR i jego negacja;
  • Inside Bar i jego negacja;
  • formacja Graal i jego negacja, czyli handel wokół czerwonej wstęgi;
  • kupowanie wsparć i retestów do nich – taktyka postępowania;
  • 100% mechaniczna strategia akcyjna dla początkujących

 

Zagrania te i narzędzia zdały egzamin także w 2020 roku po informacji o wirusie. Na przykład negacja setupu strukturalnego zainicjowała ruch w dół. Z kolei kolejne formacje już od samego dołka dawały sygnały kupna na poszczególnych instrumentach dzień po dniu. Skuteczność zagrań sprawdzamy m.in. oglądając analizy realne z 2020 roku. Zatem są to analizy przed faktem, co powoduje, że materiał jest jeszcze bardziej cenny. Następnie prowadzący szkolenie dokładnie tłumaczy, gdzie i na co dane zagranie było przeprowadzane.

 

Ten kurs poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku i nauczy Cię wszystkich elementów, na które trzeba zwracać uwagę na wykresie. Jeśli zależy Ci na rozwoju i poprawie swoich wyników w inwestowaniu, to teraz masz szansę dołączyć do kursu Skuteczne Strategie Świecowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem szkolenia.

 

Rejestracja na szkolenie trwa do niedzieli, 17 maja 2020 r.

 

Sprawdź ofertę uczestnictwa w szkoleniu online Skuteczne Strategie Świecowe

 

Paweł SzczepanikPaweł Szczepanik – prowadzący szkolenie online – jest maklerem z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego, doktorem nauk ekonomicznych. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada ponad 25-lat praktyki rynkowej ze wskazaniem na akcje i indeksy akcyjne. Specjalista giełdowy (uprawnienie nadawane przez GPW), inwestowanie na rachunki instytucji finansowych oraz klientów (powyżej 500 tys. zł).


Paweł Szczepanik to także wielokrotny wykładowca podczas konferencji Wall Street i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju.

 

Kupon rabatowy 300 zł dla aktywnych członków SII

Aktywnym członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje specjalny kod zniżkowy, który można wykorzystać w czasie rejestracji na szkolenie online. Ten kod uprawnia do zniżki w wysokości 300 zł od standardowej ceny szkolenia.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie