Chat with us, powered by LiveChat

SII Poleca: Szkolenie online Strategie Akcyjne Praktycznie – start rejestracji i 200 zł zniżki dla członków SII

Skomentuj artykuł
© ra2 studio - stock.adobe.com

Tylko do niedzieli, 16 lutego br. trwać będzie rejestracja na szkolenie online Strategie Akcyjne Praktycznie - kurs opracowany przez Pawła Szczepanika, maklera, inwestora i analityka z ponad 25-letnim doświadczeniem rynkowym.


Jeżeli chcesz poznać mechaniczną strategię inwestycyjną w polskie akcje, ocenić statystki historyczne systemów inwestycyjnych, wziąć udział w symulacji inwestycyjnej za okres 2001-2018 oraz warsztatach inwestycyjnych za okres 2018 - 2020 to sprawdź teraz ofertę uczestnictwa.


Strategie Akcyjne Praktycznie to praktyczne szkolenie online na temat inwestowania w polskie akcje. To konkretne i logiczne zasady poruszania się po rynku, pokazane bez ukrytych fragmentów wykresu, świeca po świecy, transakcja po transakcji.


Szkolenie online Strategie Akcyjne Praktycznie to 4 moduły, na które składa się 19 lekcji w formacie wideo. Dostęp do kursu uzyskujesz na rok.

 

Moduł 1: Stosowane strategie i setupy

Moduł 2: Symulacja inwestycyjna 2001 - 2007

Moduł 3: Symulacja inwestycyjna 2007 - 2018

Moduł 4: Analiza okresu 2018 – 2020

 

Zapoznaj się z dokładnym opisem kursu

 

Celem prowadzącego było przygotowanie takiego szkolenia, po którym każdy uczestnik będzie mógł -  przy wykorzystaniu strategii mechanicznej opartej na średnich ruchowych oraz na wybiciach z zakresu - wcielić ją  w sposób świadomy w życie.

 

Sprawdź ofertę szkolenia online
Strategie Akcyjne Praktycznie

Kod zniżkowy 200 zł dla aktywnych członków SII

Aktywnym członkom Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przysługuje specjalny kod zniżkowy, który można wykorzystać w czasie rejestracji na szkolenie online. Ten kupon uprawnia do zniżki w wysokości 200 zł od standardowej ceny szkolenia.

 

Kod rabatowy jest dostępny poniżej dla członków SII, z aktualnie wykupioną składką członkowską, po zalogowaniu:

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie