Chat with us, powered by LiveChat

Poziomy DiNapolego na rynku polskich akcji – miesiąc później. Bezpłatny webinar Piotra Greli

Uczestniczyłeś w poprzednim webinarze Piotra Greli? Chcesz sprawdzić jak sprawdziły się prognozy na podstawie poziomów DiNapolego dla wybranych polskich akcji? Nie możesz przegapić tego spotkania!

 

Uwaga! Webinary Piotra Greli nie są nagrywane, więc nie można ich później obejrzeć. Jedyna możliwość to osobiste uczestnictwo! 

 

Oprócz tych wskazówek dowiesz się również, jak samemu, przy wykorzystaniu narzędzi DiNapolego zdobyć przewagę na rynku.  Tak więc, jak zwykle przy okazji tego typu spotkań z Piotrem Grelą, oprócz części edukacyjnej, otrzymasz podpowiedź jak zbudować praktyczny i skuteczny plan transakcyjny.

 

Poziomy DiNapolego na rynku polskich akcji
- miesiąc później

Czwartek, 7 listopada, godzina 19:00

Weź udział

 

 

Prowadzący

Piotr Grela

Piotr Grela

DiNapoli Expert

Tradercom Investments

Trader, praktyk rynków finansowych. Handlujący aktywnie na rynkach kontraktów terminowych, rynkach akcji i rynku Forex od ponad 20-stu lat! Autoryzowany Trener Joe DiNapolego od ponad 15-stu lat! Zarządzający ryzykiem zmiany cen i kursów walutowych przedsiębiorstw działających na rynkach towarowych. Prowadzący spotkania typu Private Seminar dla zainteresowanych zgłębianiem technik DiNapolego. Wydawca cotygodniowego raportu o rynkach finansowych MasterSwingNewsletter. Autor książki Rynki Terminowe – koncepcja i systemy transakcyjne wydanej w 2009 roku. Prowadzący portal edukacyjny, poświęcony technikom inwestycyjnym Joe DiNapolego (www.tradercom.pl). Jeden ze światowych ekspertów Joe DiNapolego. Pierwszy Polak prowadzący szkolenie podczas prestiżowego Traders’ Expo w Londynie, w marcu 2012 oraz w Nowym Jorku, w lutym 2016. Prowadzący wykłady podczas znanej w całej Europie konferencji WallStreet. Uczestnik organizowanego przez TVN CNBC programu Milion w portfelu.

Let’s DiNapoli Day IV

Już po raz czwarty Piotr Grela zaprasza na spotkanie Let’s DiNapoli Day do Trójmiasta!


Let’s DiNapoli Day to nieformalne spotkanie fanów technik DiNapolego, które w tym roku odbędzie się w Gdyni.


Jak zawsze, także i tym razem Piotr Grela podzieli się z Wami, nie tylko własną oceną rynku i trendów na nadchodzący rok, ale również odpowie na wszystkie nurtujące pytania dotyczące strategii transakcyjnych. Ponadto będzie też okazja wysłuchania zawsze wartościowych prezentacji pozostałych DiNapoli Expertów.


Prezentacja Tomka Augustynowicza będzie zatytułowana „Gra na krótko czyli byki wchodzą po schodach, a niedźwiedzie skaczą przez okno” a Pawła Beslera „Buduj rachunek inwestycyjny grając Ping Pong Trade”


Godziny wydarzenia: 11:00-18:00 (rejestracja od 10:30).
Gdzie: Courtyard By Marriot Gdynia Waterfront, ul. Jerzego Waszyngtona 19

Kiedy: 23 listopada 2019 r
Cena: 400 PLN (dla członków SII tylko 350 PLN - Link do płatności ze zniżką jest dostępny poniżej dla członków SII, z aktualnie wykupioną składką członkowską, po zalogowaniu ).To nie jest komercyjne szkolenie, tylko spotkanie fanów technik DiNapolego, a opłata ma wystarczyć na wynajęcie sali i na przekąski

 

 

 

Zarejestruj się w cenie 350 zł
zniżka tylko dla członków SII

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie