Chat with us, powered by LiveChat

Fakty i mity dotyczące handlowania na DAX. Bezpłatny webinar Pawła Szczepanika

Jedno z najważniejszych pytań, jakie można zadać brzmi, ile pieniędzy dziś zarobiłeś?


Każdy by chciał zarabiać systematycznie i codziennie. Na akcjach trzeba czekać nieraz kilka miesięcy na zyski. Co zrobić, jeśli chcemy zarobić nie jutro, ale już dziś? Czy to jest łatwe czy trudne? Jak to jest, że rynek codziennie się rusza i daje okazje, a zarobić jest trudno? Czy da się pokonać psychikę i naszą głowę, która tak często nas blokuje na zasadzie „miałem zrobić to, a zrobiłem tamto i jak do tego mogło dojść”? Czy można poruszać się po rynku przy pomocy znanych i prostych technik inwestycyjnych? Czy można poruszać się po rynku przy pomocy np. tylko jednej średniej ruchomej?

 

Fakty i mity dotyczące handlowania na DAX

 

Plan webinaru

  1. Paradoks DAX
  2. Efektywność DAX, statystyki długoterminowe m.in. na próbie 50 tys. transakcji.
  3. Prostota podejścia, czyli jakie narzędzia stosuję?
  4. Czy dałbym radę? Transakcje z maja 2019 roku
  5. Paradoksy ciąg dalszy, czyli to nie Twoja wina, że nie zarabiasz.
  6. Fakty i mity na temat DAX
  7. Pytania i odpowiedzi

 

Poznaj konkretne zasady skutecznego inwestowania oraz tradingu na DAX. Poznaj jednocześnie ograniczenia, które to utrudniają.

 

Webinar poprowadzi:

 

Paweł Szczepanik – dr nauk ekonomicznych, makler z uprawnieniami doradczymi, analityk techniczny. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada blisko 25-lat praktyki rynkowej, w tym 18 lat pracy w renomowanym biurze maklerskim. W 1998 roku pracował nad przygotowaniem do wprowadzenia do obrotu kontraktów terminowych, co zaowocowało zawarciem pierwszej – w historii Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych – transakcji terminowej. Wielokrotny wykładowca podczas konferencji WallStreet oraz Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Wykładowca podczas konferencji organizowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Prelegent wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego przy współpracy z Ministerstwem Skarbu Państwa oraz na konferencjach organizowanych przez wyższe uczelnie ekonomiczne na terenie całego kraju. Ekspert programów TVN24 Biznes i Świat.

 

Paweł Szczepanik będzie wykładowcą na zbliżającej się konferencji WallStreet 23

 

 

 

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie