Chat with us, powered by LiveChat

Czat inwestorski: Omówienie wyników Photon Energy za pierwszy kwartał 2019 r.

Temat czatu: Omówienie wyników Photon Energy za pierwszy kwartał 2019 r.

Data: wtorek, 14 maja, godz. 11:00

 

 

 

 

Przypomnienie: Dodaj ten czat do swojego kalendarza

 

Na pytania inwestorów odpowiedzą:

 

Georg Hotar

Georg Hotar, CEO Photon Energy - współzałożyciel Photon Energy, do roku 2011 pełnił rolę Dyrektora Finansowego w spółce. W tym samym roku został mianowany Dyrektorem Generalnym i od tego momentu aktywnie wspiera ekspansję grupy w Europie i za granicą. Georg posiada rozległą wiedzę na temat branży energii słonecznej, a także w dziedzinie finansów międzynarodowych. Georg Hotar jest Austriakiem. Ukończył wydział Rachunkowości i Finansów w London School of Economics oraz otrzymał tytuł magistra finansów w London Business School. Posiada doświadczenie na różnych pozycjach na międzynarodowym rynku finansowym między innymi w Londynie, Zurychu i Pradze. W 2000 roku założył Central European Capital, butik inwestycyjny aktywny w rejonie Europy Środkowo – Wschodniej.

 

Clemens Wohlmuth, Dyrektor finansowy Photon Energy
Clemens dołączył do Photon Energy w 2012 roku i jest odpowiedzialny za działania i strategie finansowe grupy. Wnosi do grupy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami, prowadzi własną praktykę konsultingową skoncentrowaną na usługach finansowych. Wcześniej był dyrektorem finansowym, a następnie dyrektorem generalnym w spółce zależnej Telekom Austria, Czech On Line. W latach 1994-2000 był starszym menadżerem w Ernst&Young Consulting w Austrii i pracował nad kilkoma projektami reorganizacji w Europie Środkowej.

Photon Energy

Photon Energy oferuje swoje rozwiązania i usługi na całym świecie dla wszystkich, którzy chcą w pełni czerpać z darmowej energii pochodzącej ze słońca. Nasze rozwiązania i usługi obejmują cały cykl życia systemów fotowoltaicznych. Jesteśmy aktywni na całym świecie i mamy długoletnie doświadczenia w przygotowaniu projektów PV oraz w budowie i podłączaniu elektrowni słonecznych do sieci. Nasz dział eksploatacji i zarządania (O&M) świadczy usługi operacyjne i serwisowe dla setek MWp elektrowni słonecznych na całym świecie. Photon Energy zarządza również własnym portfelem elektrowni o mocy 37,1 MWp w czterech krajach, na dwóch kontynentach. Do zakresu kompetencji Photon Energy należy:

 

  • Przygotowanie projektów fotowoltaicznych instalacji dachowych i naziemnych o mocy od 300 kWp do 300 MWp.
  • Projektowanie i budowa instalacji fotowoltaicznych, również tych znajdujących się poza zasięgiem konwencjonalnych sieci dystrybucyjnych, w tym rozwiązań do magazynowania energii
  • Kompleksowe usługi w zakresie rekultywacji skażonych gruntów, wód gruntowych oraz oczyszczania wody.
    O&M: zarządzanie i konserwacja elektrowni fotowoltaicznych, w tym własna platforma monitorująca wydajność produkcyjną.
  • Handel i dystrybucja komponentów fotowoltaicznych (panele i falowniki).
  • Inwestycje w elektrownie fotowoltaiczne w ramach własnego portfela celem utrzymania zrównoważonej produkcji i przychodów ze sprzedaży energii słonecznej.

 

Photon Energy jest spółką notowaną w alternatywnym systemie obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (New Connect) i Pradze (ISIN NL0010391108) z obligacjami w obrocie publicznym na giełdach papierów wartościowych w Niemczech i Czechach.

 

Więcej informacji na: www.en.photonenergy.com

 

Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.

 


Wkrótce w tym miejscu pojawi się
zapis czatu inwestorskiego

 


 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie