Chat with us, powered by LiveChat

Kluczowa sesja dla Emperii, Serinus Energy pokazuje siłę!

Skomentuj artykuł

Podczas piątkowej sesji publikujemy wykresy spółek Emperia oraz Serinus Energy. W obu przypadkach możemy mieć do czynienia z pozytywnym sygnałem, z tą różnicą, iż dla Emperii kluczowa w tym względzie będzie dzisiejsza sesja. Zapraszamy serdecznie do zapisów na poniedziałkowy webinar. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 03.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

 

         1. Emperia

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Podczas dzisiejszej sesji warto obserwować poczynania kursu spółki Emepria. Proszę zauważyć, iż byki z początkiem sesji przebiły się przez poziom 73,79 zł, na którym znajdował się poprzedni szczyt. Jeśli sesja zamknie się powyżej tego poziomu, to możemy mieć do czynienia z potencjalnym sygnałem technicznym. W przeciwnym razie niedźwiedzie ukażą siłę, co skutkować może przynajmniej korektą ceny. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Sygnał pozytywny:

 

         2. Serinus Energy

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z pozytywnym sygnałem możemy mieć do czynienia również na wykresie Serinus Energy. Możliwe, że obecnie zakończyła się korekta spadkowa wcześniejszego ruchu wzrostowego. Wszystko za sprawą pojawienia się formacji młota w miejscu, gdzie zbiegają się dwie linie trendu. Jeśli uda się przebić cenie przez górną granicę kanału, to będzie to potwierdzenie zakończenia spadków.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie