Chat with us, powered by LiveChat

Grupa Kęty oraz Astarta zasługują na wyróżnienie po środowej sesji!

Skomentuj artykuł

Środowa sesja na warszawskim parkiecie z pewnością zostanie bardzo szybko zapomniana, gdyż była zwyczajnie przeciętna. Nie oznacza to jednak, iż nie dało się odnaleźć spółek, których sytuacja techniczna prezentuje się ponadprzeciętnie na tle "konkurencji". Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą analizą wykresów notowań akcji Grupy Kęty oraz Astarty. 

 

Specjalny odcinek – Analiza techniczna na żywo 

Poniedziałek, 03.04, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Grupa Kęty

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Wykres Grupy Kęty przynosi nam potencjalny sygnał inwesytycjny. Wszystko za sprawą prawdopodobnego zakończenia korekty. Proszę zauważyć, iż ruch podczas środowej sesji był wybiciem z powstałego podczas spadków kanału trendowego. Dodając do tego geometrię 61,8%, przy której prawdopodobna korekta się zatrzymała, to można mieć nadzieję na pojawienie się kolejnych wzrostów w najbliższej przyszłości. Początkowym poziomem, w którym może pojawić się zmożona podaż są okolice 430 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 

         2. Astarta

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Z kolejnym korzystnym dla byków zachowaniem kursu względem linii trendu mamy do czynienia na wykresie spółki Astarta. Podczas ostatnich sesji kurs zatrzymał się na dolnej linii trendu, co może oznaczać, iż w najbliższej przyszłości będzie w dalszym ciągu podążał w północnym kierunku. Kluczowe dla dalszych wzrostów będzie pokonanie szczytu znajdującego się na poziomie 70,50 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

 Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie