Chat with us, powered by LiveChat

HubStyle utrzymuje wysoką dynamikę przychodów w segmencie odzieży

Skomentuj artykuł
© sebra - Fotolia.pl

HubStyle osiągnął w lutym około 1 620 tys. zł przychodów, czyli o około 13% więcej niż przed rokiem. Spółka wciąż uzyskuje wysokie dynamiki w segmencie odzieżowym, ciąży e-commerce (Nokaut.pl).

 

Przychody segmentu odzieżowego wyniosły około 857 tys. zł w lutym i były wyższe o około 61% rok do roku. W styczniu dynamika przychodów wyniosła około 69%. Z kolei w segmencie e-commerce przychody wyniosły w lutym około 723 tys. zł i były mniejsze o około 16% wobec poprzedniego roku. Zdecydowanie lepiej pod tym względem wypadł styczeń, kiedy przychody wzrosły o około 21%.

 

Po publikacji raportu kurs akcji HubStyle zwyżkuje o około 9% do godziny 15:30. W szerszej perspektywie od grudnia 2016 roku kurs znajduje się w sekwencji spadkowej. Jej zanegowaniem będzie wybicie powyżej poziomu 2,50 zł, wokół którego obecnie oscyluje cena. Wsparciem pozostaje poziom 2 zł.

 

HubStyle - Analiza techniczna
Źródło: stooq.pl

 

 

Źródło: HubStyle S.A.

Autor artykułu

 

Adrian Mackiewicz, główny analityk rynku akcji SII Adrian Mackiewicz, główny analityk rynku akcji SII

Posiadacz tytułu CFA i licencji doradcy inwestycyjnego (nr licencji 571). Ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych współpracuje od 2014 roku, obecnie na stanowisku dyrektora działu analiz. Autor licznych komentarzy rynkowych i analiz spółek notowanych na polskiej giełdzie. Prowadzi cykliczne webinary poświęcone analizie spółek z GPW oraz edukacyjny portfel akcyjny. Można go posłuchać w podcaście SII Echa Rynku. Prelegent na konferencjach inwestorskich. Autor wielu materiałów edukacyjnych, artykułów i webinarów, poświęconych zagadnieniom związanym z inwestowaniem i analizowaniem instrumentów finansowych. Zwolennik fundamentalnego podejścia do inwestowania.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie