Chat with us, powered by LiveChat

Jak inwestować w startupy? Zostań aniołem biznesu!

Polski rynek startup pomimo krótkiego stażu w ostatnich 5 latach przeżywa dynamiczny rozwój. W dużej mierze za sprawą unijnych funduszy, które wspierają zarówno rozwój młodych spółek jak i zachęty dla inwestorów prywatnych w dodatkowych środków dla spółki. W Polsce działa obecnie około 10 sieci aniołów biznesu zrzeszając około 1000 aktywnych inwestorów. 

 

Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak zarabiać 20-30% rocznie poprzez inwestycje w startupy!

 

Na szkoleniu przedstawię jak wyglądają mechanizmy działania sieci aniołów biznesu. Jakie zasady oraz zależności w nich występują. Jak otrzymać dostęp do najlepszych ofert inwestycyjnych. Przedtsawię również 5 najbardziej perspektywicznych spółek, które będą uczestnikami Forum Inwestycyjnego podczas konferencji WallStreet 20 w Karpaczu.

 

Żeby zostać aniołem biznesu należy przystąpić do jednej z sieci inwestorów prywatnych. Jest to zwykle wąska, elitarna grupa inwestorów skupiona najczęściej przy funduszach seed capital, które zajmują się przesiewaniem i rozwojem najciekawszych projektów. Aby zostać przyjętym do sieci aniołów biznesu najczęściej należy zadeklarować wolne środki do inwestycji na poziomie min. 100 000 zł, chociaż bywa to również 300 000 zł. Wchodząc do sieci zyskuje się możliwość inwestycji w najciekawsze spółki o ogromnym potencjale zysków, które przedstawiane są małej grupie inwestorów. 

 

 

Jak inwestować w startupy? Zostań aniołem biznesu!

Zapis webinaru 

 

 

Sieć Aniołów Biznesu SII BA została powołana w maju 2014 roku w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie inwestorów prywatnych inwestycjami w młode, innowacyjne spółki zmieniające rynkową rzeczywistość. Wykorzystując 15 lat doświadczenia SII na rynku finansowym oraz sieć zaufanych kontaktów, podjęliśmy współpracę z AdInvest – spółką zarządzającą funduszami wywodzącą się grupy Satus Venture. Aktualnie SII BA zrzesza głównie najbardziej aktywnych inwestorów którzy inwestowali w ramach Sieci Inwestorów Prywatnych SATUS. Inwestorzy Ci jak dotąd zrealizowali wspólnie już kilkadziesiąt projektów. Otwierając nabór do sieci chcemy rozszerzyć tę grupę o najbardziej aktywnych inwestorów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych. 

 

 

Łukasz Nowak

Szkolenie poprowadzi Łukasz Nowak 

Wiceprezes SII Business Angels, Dyrektor Działu Analiz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, analityk techniczny i inwestor giełdowy.

 

Łączy świat inwestorów i start - up'ów działając na rzecz rozwoju najbardziej perspektywicznych polskich spółek. Prowadzi cotygodniowe szkolenia online z analizą rynku na żywo. Autor licznych komentarzy i artykułów branżowych. Wykładowca na konferencjach i szkoleniach dla inwestorów indywidualnych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Prywatnie założyciel Klubu Podróżników Soliści.

 

 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie