Chat with us, powered by LiveChat

Bytom z apetytem na wzrosty, niebezpieczna sytuacja LiveChat oraz Oponeo.pl

Skomentuj artykuł

Po przerwie urlopowej powracamy z odcinkami ATrakcyjnych Spółek. W dniu dzisiejszym prezentujemy trzy walory, które po zamknięciu poniedziałkowej sesji wysłały w stronę inwestorów interesujące sygnały. Po stronie spółek, którymi warto się zainteresować przez pryzmat kupna jest Bytom. Niestety przeciwne sygnały można dostrzec analizując obecną sytuację walorów: LiveChat Software oraz Oponeo.pl.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (18.04) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Bytom

              Poziom docelowy: 3,79 zł

             Stop loss: 3,19 zł

             Potencjalny zysk: 15%

             Ryzyko: 3,3%

             Zysk/ryzyko: 4,5:1

 

Od roku 2013 akcje spółki Bytom znajdują się w dynamicznym trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie po ustanowieniu szczytu na wykresie pojawiła się korekta, na której potencjalnym końcu pojawiły się pozytywne formacje świecowe. Oba to sygnały to formacje młota, które mogą zwiastować rozpoczęcie ataku na nowy szczyt. Obecne, potencjalne miejsce dołączenia charakteryzuje się relatywnie niskim ryzykiem, gdyż stop lossa można ustawić na poziomie 3,19 zł. Poziom docelowy w tym momencie można ocenić na 3,79 zł. 

 

Według informacji podanych przez spółkę wartość przychodów ze sprzedaży detalicznej i hurtowej osiągnięta w marcu 2016 r. przez Bytom wyniosła 9,08 mln zł i była niższa o 0,3% r/r.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie