Chat with us, powered by LiveChat

Pomyśl o zabezpieczeniu pozycji, jeśli posiadasz którąś z tych spółek!

Skomentuj artykuł

Podczas wtorkowej sesji publikujemy dwa negatywne sygnały, które pojawiły się na wykresach spółek: Bank Śląski ING oraz Sygnity. Na obu walorach możliwa jest obniżka ceny. Przypominamy jednocześnie, iż w dniu dzisiejszym odbywa się analiza techniczna live, do której można zapisać się poniżej. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar (22.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

             1. Bank Śląski ING

 

Ostatnie dwie sesje mogą wprowadzić niepokój wśród akcjonariuszy ING Banku Śląskiego. Podczas piątkowej sesji na wykresie pojawiła się formacja spadającej gwiazdy, a w dniu wczorajszym została ona potwierdzona świecą spadkową. Formacja ta w tym miejscu nie może wróżyć nic dobrego, miejmy nadzieję, iż nadejdzie tylko korekta niższego rzędu, jednak warto w tej sytuacji pomyśleć o przestawieniu stop lossa.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie