Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Hotar (Photon Energy): Celujemy w osiągnięcie progu rentowności w tym roku

© Francesco Carta - Fotolia.com

„Energia słoneczna stała się konkurencyjną formą energii w ostatnich latach i jest szybko rosnącym rynkiem na całym świecie” – mówił w wywiadzie udzielonym kanałowi Inwestorzy.tv podczas konferencji WallStreet w Karpaczu CEO spółki Photon Energy NV, Georg Hotar.

 

Inwestorzy.tv

 

Photon Energy cały czas analizuje polski rynek pod względem rozpoczęcia na nim działalności. Każdy lokalny rynek rządzi się swoimi prawami i niezbędne jest poznanie wszystkich regulacji i uwarunkowań panujących na nim. Przedstawiciel spółki oznajmił, że Photon Energy może wejść na polski rynek już w przyszłym roku.

 

W wywiadzie przedstawiciel spółki mówił również o komunikacji z polskimi inwestorami. Photon Energy prowadzi relacje inwestorskie w języku angielskim, jednak inwestorzy zawsze mogą się bezpośrednio zwrócić do spółki i uzyskać odpowiedź w języku polskim. Spółka przeprowadza również czaty inwestorskie i ma zamiar wzmocnić swoją obecność w Polsce, czego pierwszym krokiem było udzielenie wywiadu dla czasopisma Akcjonariusz.

 

Photon Energy oferuje swoje rozwiązania i usługi na całym świecie dla wszystkich, którzy chcą w pełni czerpać z darmowej energii pochodzącej ze słońca. Nasze rozwiązania i usługi obejmują cykl życia fotowoltaicznych systemów zasilania:

 

  • Projekty, EPC oraz rozwiązania technologiczne
  • Zarządzanie aktywami
  • Finansowanie projektów & ubezpieczenia
  • Produkcja energii
  • Eksploatacja & utrzymanie (O&M)
  • Ochrona inwestycji

 

Jesteśmy firmą globalną, z udokumentowanymi osiągnięciami w rozwoju projektów fotowoltaicznych, budowie i uruchomieniu elektrowni słonecznych. Nasz dział O&M świadczy usługi dla setek MWp elektrowni słonecznych na świecie. Photon Energy z siedzibą w Holandii jest spółką publiczną notowaną na rynku NewConnect.

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

Spółka pochwaliła się poprawą wyników finansowych w III kw. 2017 roku. Na poziomie zysku EBITDA wszystkie segmenty działalności wykazały dodatnią kontrybucję.

Zobacz więcej

Hotar (Photon Energy): Celujemy w osiągnięcie progu rentowności w tym roku