Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Hotar (Photon Energy): Celujemy w osiągnięcie progu rentowności w tym roku

© Francesco Carta - Fotolia.com

„Energia słoneczna stała się konkurencyjną formą energii w ostatnich latach i jest szybko rosnącym rynkiem na całym świecie” – mówił w wywiadzie udzielonym kanałowi Inwestorzy.tv podczas konferencji WallStreet w Karpaczu CEO spółki Photon Energy NV, Georg Hotar.

 

Inwestorzy.tv

 

Photon Energy cały czas analizuje polski rynek pod względem rozpoczęcia na nim działalności. Każdy lokalny rynek rządzi się swoimi prawami i niezbędne jest poznanie wszystkich regulacji i uwarunkowań panujących na nim. Przedstawiciel spółki oznajmił, że Photon Energy może wejść na polski rynek już w przyszłym roku.

 

W wywiadzie przedstawiciel spółki mówił również o komunikacji z polskimi inwestorami. Photon Energy prowadzi relacje inwestorskie w języku angielskim, jednak inwestorzy zawsze mogą się bezpośrednio zwrócić do spółki i uzyskać odpowiedź w języku polskim. Spółka przeprowadza również czaty inwestorskie i ma zamiar wzmocnić swoją obecność w Polsce, czego pierwszym krokiem było udzielenie wywiadu dla czasopisma Akcjonariusz.

 

Photon Energy oferuje swoje rozwiązania i usługi na całym świecie dla wszystkich, którzy chcą w pełni czerpać z darmowej energii pochodzącej ze słońca. Nasze rozwiązania i usługi obejmują cykl życia fotowoltaicznych systemów zasilania:

 

  • Projekty, EPC oraz rozwiązania technologiczne
  • Zarządzanie aktywami
  • Finansowanie projektów & ubezpieczenia
  • Produkcja energii
  • Eksploatacja & utrzymanie (O&M)
  • Ochrona inwestycji

 

Jesteśmy firmą globalną, z udokumentowanymi osiągnięciami w rozwoju projektów fotowoltaicznych, budowie i uruchomieniu elektrowni słonecznych. Nasz dział O&M świadczy usługi dla setek MWp elektrowni słonecznych na świecie. Photon Energy z siedzibą w Holandii jest spółką publiczną notowaną na rynku NewConnect.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Hotar (Photon Energy): Celujemy w osiągnięcie progu rentowności w tym roku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie