Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zimowe Igrzyska Rynku Kapitałowego już w marcu!

Winter Capital Market Games 

Zimowe Igrzyska Rynku Kapitałowego
13 – 15 marca 2015 r., Czarna Góra

 

 

Winter Capital Market Games to zawody, jakich dotąd nie było. Na doskonale przygotowanych stokach stacji narciarskiej Czarna Góra zmierzą się przedstawiciele firm i instytucji funkcjonujących na polskim rynku kapitałowym, inwestorzy indywidualni i członkowie ich rodzin.

 

Niezapomniane sportowe emocje

Uczestnicy Zimowych Igrzysk Rynku Kapitałowego mogą wziąć udział w zawodach sportowych rozgrywanych w następujących dyscyplinach:

 

 • narciarstwo alpejskie (slalom gigant),
 • snowboard (slalom gigant),
 • narciarstwo biegowe.

 

Wszystkie konkurencje alpejskie odbędą się na stokach z homologacją FIS, natomiast narciarstwo biegowe na pobliskich, świetnie utrzymanych trasach biegowych.


W ramach Winter Capital Market Games na wzór igrzysk olimpijskich prowadzona będzie klasyfikacja punktowa jak i medalowa dla uczestniczących w imprezie firm i instytucji ( indywidualnie i drużynowo).


Organizatorzy zapewniają profesjonalne zabezpieczenie organizacyjne imprezy:

 

 • biuro zawodów,
 • profesjonalny pomiar czasu,
 • sędziów,
 • zabezpieczenie medyczne.

 

 

 

Możliwość aktywnego wypoczynku z rodziną

Udział w imprezie, niezależnie od uczestniczenia w zawodach sportowych stwarza możliwość spędzenia trzech dni (piątek – niedziela) na nartach zjazdowych i biegowych, także dla osób towarzyszących, które nie zdecydują się na udział w zawodach sportowych.


Osoby towarzyszące, tak jak uczestnicy, będą miały okazję wziąć udział w dodatkowych zajęciach szkoleniowych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów i gwiazdy sportu wyczynowego (nauka i doskonalenie jazdy na nartach zjazdowych, biegowych, ski-tourowych, snowboardzie) oraz testowaniu najnowszych nart zjazdowych w centrum testowym tylko dla uczestników projektu. Dla chętnych będzie możliwość sprawdzenia się na strzelnicy biathlonowej.


Niezależnie od zmagań sportowych w części popołudniowej i wieczornej organizowane będą imprezy towarzyszące m.in.: spotkania z osobami polskiego świata sportu, ekspozycje sprzętu i ubiorów do narciarstwa alpejskiego i biegowego, szkolenia, prezentacje na temat profesjonalnego treningu, suplementacji, wieczorna impreza klubowa.

 

 

 

Atrakcyjna oferta

Koszt pełnego udziału jednej osoby w Winter Capital Market Games wynosi 980 zł.

Dla członków SII, a także osób reprezentujących SEG i IDM cena specjalna wynosi 490 zł.

20 pierwszych osób otrzyma dodatkową zniżkę 50 zł. Cena obejmuje:

 

 • dwa noclegi ze śniadaniem w Apartamentach Czarna Góra w dniach 13-15 marca,
 • pełne wyżywienie w dniach 13-15 marca (obiad, kolacja, gorąca herbata na stoku, punkty żywieniowe na trasie biegowej),
 • trzydniowy skipass na wszystkie trasy zjazdowe w ośrodku Czarna Góra (10 km znakomicie przygotowanych, sztucznie naśnieżnych tras, możliwość jazdy nocnej),
 • możliwość udziału we wszystkich dyscyplinach rozgrywanych podczas WCMG,
 • udział w uroczystej gali połączonej z wręczeniem medali i nagród dla zwycięzców zmagań sportowych,
 • udział w imprezach towarzyszących podczas WCMG,
 • możliwość korzystania z centrum testowego nart zjazdowych.

 

Więcej informacji i zapisy

 

 

 

Organizatorzy

Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wraz najważniejszymi organizacjami środowiskowymi rynku kapitałowego: Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych oraz Izbą Domów Maklerskich. Łącznie planowany jest udział około 300 uczestników.

 

 

Organizatorzy

 

 

   

 

 

Partner strategiczny

 

 

 

Partnerzy

 

 

   

 

 

 

 

Partner medialny

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Wspieramy inwestorów

Zimowe Igrzyska Rynku Kapitałowego już w marcu!