Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Czy istnieją systemy inwestycyjne, od których można zacząć? Bezpłatny webinar Pawła Szczepanika (zapis szkolenia)

Czy istnieją systemy inwestycyjne, od których można zacząć? To bardzo ważne pytanie, ale aby na nie odpowiedzieć, należy najpierw zadbać o swoje stanowisko pracy.

 

Co się składa na stanowisko pracy? Oprogramowanie, na którym oglądamy wykresy, poprawna baza danych, wskaźniki oraz strategie mechaniczne, z których korzystamy. Żaden z powyższych elementów nie może istnieć bez pozostałych. Co nam po dobrej strategii, jeśli nie możemy jej historycznie przetestować w sposób wiarygodny, bo błędy w bazie danych powodują, że testy historyczne będą nieprawidłowe? 

 

Z jeszcze większymi problemami borykają się daytraderzy, gdyż dostęp do bazy minutowej, na której mogą trenować swoje setupy, jest utrudniony. Z kolei nawet jeśli mamy platformę, która te dane zawiera, to możliwości symulacyjne są bardzo ograniczone ze względu na dużą ilość wymaganego czasu. 

 

Przygotowanie otoczenia oraz spójna strategia to coś, co jest niezbędne, aby na rynku zarobić pieniądze. Tylko taki inwestor, który jest dobrze przygotowany może podejmować bardziej przemyślane decyzje o kupnie i sprzedaży. Przecież nawet w hossie nie wszystkie spółki rosną.

 

Weź udział w darmowym webinarze i dowiedz się, jak przygotować się do skutecznego inwestowania oraz poznaj sprawdzone metody handlowania na polskich akcjach i indeksach.

 

Czy istnieją systemy inwestycyjne, od których można zacząć?

Zapis szkolenia

 

Jak sprawdzać, czy dane strategie inwestycyjne pracowały w przeszłości? Zapoznaj się z historycznymi statystykami oraz dowiedz się, dlaczego posiadanie poprawnej bazy danych jest kluczowe dla Twojego sukcesu na giełdzie. Jaka roczna stopa zwrotu jest wymagana, aby twoje zyski w długim terminie były satysfakcjonujące? Jak ćwiczyć trading? 

Poznaj bieżącą sytuację techniczną polskiego i światowego rynku – podczas webinaru przyjrzymy się indeksom oraz wybranym polskim spółkom.

 

Opracuj swoją strategię inwestowania według rad doświadczonego eksperta.

Popraw swoje wyniki, aby poruszać się po rynku w sposób przemyślany i osiągać większe zyski

ze swoich inwestycji na giełdzie.

 

Webinar poprowadzi:

 

Paweł Szczepanik – dr nauk ekonomicznych, makler z uprawnieniami doradczymi, analityk techniczny. Obecnie prowadzi kursy z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada blisko 25-lat praktyki rynkowej, w tym 18 lat pracy w renomowanym biurze maklerskim. W 1998 roku pracował nad przygotowaniem do wprowadzenia do obrotu kontraktów terminowych, co zaowocowało zawarciem pierwszej – w historii Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych – transakcji terminowej. Wielokrotny wykładowca podczas konferencji WallStreet oraz Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Wykładowca podczas konferencji organizowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Prelegent wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego przy współpracy z Ministerstwem Skarbu Państwa oraz na konferencjach organizowanych przez wyższe uczelnie ekonomiczne na terenie całego kraju. Ekspert programów TVN24 Biznes i Świat.

 

Poniżej znajduje się zapis szkolenia. Dostęp po zalogowaniu dla osób posiadających darmowe konto w serwisie www.sii.org.pl.

 

 

 

 

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Prezesem Zarządu LW Bogdanka SA, Krzysztofem Szlagą. Czat odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godzinie 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.

Zobacz więcej

Czy istnieją systemy inwestycyjne, od których można zacząć? Bezpłatny webinar Pawła Szczepanika (zapis szkolenia)