Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapisz się na WallStreet 20 i odbierz dostęp do szkoleń VSA!

 

Weź udział w konferencji WallStreet 20

i odbierz dostęp szkoleń o wartości 4000 złotych!

 


 

UWAGA: pakietów ze szkoleniami dostępnych zostało już jedynie 50!

 


 

20 edycja konferencji WallStreet będzie wydarzeniem wyjątkowym.  Zaproszeni goście, rekordowa liczba uczestników, niezwykle interesująca atmosfera rynkowa - to tylko niektóre czynniki wpływające na taki stan rzeczy. Biorąc pod uwagę jubileuszową edycję konferencji i uprzejmość firmy VSA Trader, przygotowaliśmy wspólnie dodatkowy bonus dla uczestników.

 

Jest to pakiet dwóch, wyjątkowych szkoleń, których rynkowa wartość wynosi ponad 4000 złotych. Osoby, które zapiszą się na konferencję WallStreet (do 30 maja 2016) otrzymają je jako dodatek do pakietu konferecyjnego. Wystarczy tylko potwierdzić swój udział i skontaktować się z biurem SII.Ponieważ zainteresowanie konferencją w tym roku jest większe niż miało to miejsce w poprzednich latach, pakietów wraz ze szkolniami zostało już 50. Dodajmy, że jest to ostatnia tego typu okazja - szkolenia są oferowane po raz ostatni.  Po konferencji nie będzie już ich można nigdzie zakupić, ani uzyskać do nich dostępu.  

 

 


 

 

Basic Market Workshop

Basic Market Workshop

Program szkoleniowy, w którym Rafał Glinicki wraz z Supervisorami z "Projektu Żółwia" przedstawią metodologię wykorzystywaną w procesie decyzyjnym przy zawieraniu transakcji na rynkach kapitałowych.


Materiał szkoleniowy składa się z 5 modułów, które zostaną przedstawione w 8 webinarach wraz z ćwiczeniami do samodzielnej pracy.

 

Rynkowa wartość szkolenia wynosi 1647 zł. Natomiast dla uczestników konferencji WallStreet jest ono dostępne w pakiecie konferencyjnym bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat. 

 

 

Volume Spread Analysis - PRACTITIONER

Volume Spread Analysis - PRACTITIONER

Ten program szkoleniowy łączy kilkudziesięcioletnie doświadczenie wynalazcy VSA - Toma Williamsa, Gavina Holmesa oraz traderskie podejście Rafała Glinickiego. 

Poznasz najważniejsze narzędzia VSA i krok po kroku zobaczysz,
w jaki sposób skutecznie stosować je w swojej analizie.

Dowiesz się, dlaczego i w jaki sposób korzystać z analizy wolumenu,
aby rozpoznać intencje rynku i odnaleźć momenty, kiedy Smart Money są aktywni.

 

Dzięki efektywnej formie przekazu i możliwości wielokrotnego odtwarzania nagrań VOD
dużo łatwiej zrozumiesz i utrwalisz całą zawartą w nich wiedzę.

 

Rynkowa wartość szkolenia wynosi 2467 zł. Natomiast dla uczestników konferencji WallStreet jest ono dostępne w pakiecie konferencyjnym bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat. 

 


 

 

Weź udział w konferencji WallStreet 20

 

Uwaga! Zapisy trwają tylko do 30 maja,

a liczba miejsc jest ograniczona - zostało ich już tylko 107!

 

ZAPISZ SIĘ

 


 

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Wspieramy inwestorów

Zapisz się na WallStreet 20 i odbierz dostęp do szkoleń VSA!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie