Chat with us, powered by LiveChat

Dwie spółki z ponadprzeciętnym potencjałem wzrostowym!

Skomentuj artykuł

Po kolejnym korzystnym otwarciu sesji w tym tygodniu prezentujemy dwa potencjalne sygnały kupna. Godne uwagi są dzisiaj dwie spółki: Action oraz Rainbow Tours. Oba sygnały charakteryzuje ponadprzeciętny potencjał wzrostowy.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (01.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Action

              Poziom docelowy: 29,50 zł

             Stop loss: 23,51 zł

             Potencjalny zysk: 21%

             Ryzyko: 3,3%

             Zysk/ryzyko: 6,4:1

 

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Action znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Pomimo trendu ubiegły, 2015 rok przebiegał przez większość czasu w dobie spadków. Warto zwrócić uwagę, iż kurs pod koniec roku zatrzymał się na wsparciu, na poziomie 23 zł. Kurs powracał w te obszary rysując kolejne, pozytywne formacje świecowe. Z taką sytuacją mieliśmy również do czynienia w dniu wczorajszym. Można oczekiwać wzrostu kursu w okolice 29 zł. W danej sytuacji stop lossa można ustawić na poziomie 23,51 zł.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie