Chat with us, powered by LiveChat

Już "zarobiony" Duon i kolejny sygnał kupna na Bytomiu

Skomentuj artykuł

Kolejny początek tygodnia przynosi rozczarowanie polskim parkietem wśród inwesotrów. Mimo wszystko, wyruszyliśmy w poszukiwania potencjalnych sygnałów kupna. Co więcej, w dzisiejszym odcinku proponujemy rozważenie przestawienia zlecenia zabezpieczającego na dwóch walorach: Duon oraz Mabion.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na środowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Bytom

              Poziom docelowy: 3,33 zł

             Stop loss: 2,58 zł

             Potencjalny zysk: 22%

             Ryzyko: 5,4%

             Zysk/ryzyko: 4:1

 

 

Akcje spółki Bytom znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Powyższy wykres ukazuje przebieg ostatnich miesięcy na tym walorze. Widać, iż przebiegały one w ruchu korekcyjnym, który mógł zakończyć się formacją młota (zaznaczona zielonym okręgiem). W tej sytuacji można rozważyć otworzenie pozycji, gdyż potencjał jest bardzo duży, bądź poczekać na potwierdzenie aspiracji wzrostowych i dołączenie się do ruchu przy okazji korekty niższego rzędu.

 

Wartość przychodów ze sprzedaży detalicznej i hurtowej osiągnięta w grudniu 2015 roku przez Bytom wyniosła 16,17 mln zł i była wyższa o 26,9% r/r, podała spółka. W okresie styczeń - grudzień 2015 wartość przychodów ze sprzedaży wyniosła 127,88 mln zł i była wyższa r/r o 27,2%.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie