Chat with us, powered by LiveChat

Getin Holding oraz EKO Export z potencjalnymi sygnałami kupna!

Skomentuj artykuł

W dzisiejszym odcinku prezentujemy analizę wykresów dwóch spółek. W obu przypadkach potencjalnym sygnałem kupna stała się formacja młota, która prawdopodobnie wykańcza korektę niższego rzędu. Bohaterami dzisiejszej sesji zostały spółki: EKO Export oraz Getin Holding.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na środowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. EKO Export

              Poziom docelowy: 13,00 zł

             Stop loss: 11,98 zł

             Potencjalny zysk: 5,5%

             Ryzyko: 2,7%

             Zysk/ryzyko: 2:1

 

 

Po wyznaczeniu dołka na w sierpniu ubiegłego roku kurs ackji EKO Export rozpoczął wzrosty. Po narysowaniu korekty, na wykresie pojawiła się formacja młota. Podczas piątkowej sesji na wykresie pojawił się kolejny sygnał kupna, po raz kolejny formacja młota. Potencjalny sygnał kupna w tym miejscu umożliwia zajęcie pozycji na relatywnie niskim ryzyku. Początkowy potencjał wzrostowy, to przynajmniej poziom 13 zł. W najbliższych dniach powinniśmy obserwować kolejną próbę wybicia tego poziomu oporu. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie