Chat with us, powered by LiveChat

Ogromne wolumeny i mocne sygnały na wykresach Monnari oraz Cormay!

Skomentuj artykuł

Potencjalne sygnały zamieszczone w dzisiejszym odcinku charakteryzują dwie rzeczy. Po pierwsze jest to wzmożona aktywność inwestorów, największa od kilku miesięcy. Drugą wspólną cechą jest potencjał wzrostowy, który we wszystkich przypadkach jest bardzo atrakcyjny. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z analizami wykresów spółek: PZ Cormay oraz Monnari.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnały pozytywny:

 

           1. PZ Cormay

             Poziom docelowy: 2,27 zł

             Stop loss: 1,74 zł

             Potencjalny zysk: 22%

             Ryzyko: 6,5%

             Zysk/ryzyko: 3,4:1

 

 

Akcje PZ Cormay znajdują się w ewidentnym trendzie spadkowym. W ostatnich miesiącach możemy zobaczyć, iż wzmożyła się aktywnosć na tym walorze, co może świadczyć o wykańczaniu struktury spadkowej. W dniu wczorajszym na wykresie pojawił się sygnał, który może dawać nadzieję przynajmniej na odreagowanie i wzrosty w najbliższym czasie. Świeca, która wybiła się ponad ostatnią konsolidację narysowana została przy wolumenie największym od marca bieżącego roku. Początkowy zasięg wzrostów to okolice 2,27 zł. Zlecenie stop-loss można ustawić pod wczorajszą świecą, czyli 1,74 zł.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie