Chat with us, powered by LiveChat

Sygnały kupna na wykresach Boryszew oraz Monnari, Mostostal Zabrze poszukuje dna!

Skomentuj artykuł

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek. Wraz z początkiem tygodnia, pomimo pesymistycznych nastrojów panujących na naszym rodzimym rynku odnaleźliśmy dla Państwa dwa potencjalne sygnały kupna: Boryszew oraz Monnari. Oprócz tych spółek pojawi się również analiza sytuacji technicznej spółki Mostostal Zabrze.


Wydanie specjalne analizy technicznej live odbędzie się w poniedziałek 05.10 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Boryszew

             Poziom docelowy: 6,00zł

             Stop loss: 4,81 zł

             Potencjalny zysk: 18,1%

             Ryzyko: 2%

             Zysk/ryzyko: 9:1

 

Od końcówki 2010 roku na wykresie spółki Boryszew pojawiły się spadki. Prawdopodobnie była to korekta wyższego rzędu. Przyglądając się na sytuację z ostatnich miesięcy widać, iż w niższej skali również mamy do czynienia z korektą, która może być częścią nowo powstającego impulsu. Korekta ta przyjęła formę korekty nieregularnej, w której dołku pojawiły się pozytywne formacje świecowe narysowane przy zwiększonych wolumenach. Obecnie bardzo prawdopodobne jest, iż na tym walorze pojawią się wzrosty. Początkowo można oczekiwać dojścia do poziomów 6 zł. Zlecenie zabezpieczające może zostać ustawione pod formacją młota, czyli 4,81 zł.

 

Projekt nowej technologii produkcji walcówki realizowany przez NPA Skawina, oddział Boryszwa, otrzyma 29,82 mln zł dofinansowania z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie